Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ozaw

Praca w Quiosque cos ktos wie?

Polecane posty

Gość ozaw

Zostałam zaproszona na rozmowe i tak sie zastanawiam jak wyglada tam praca? Wiecie coś na temat tego sklepu? jaka stawka, atmosfera, zasday? Prosze o odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QSQ
pracuje w firmie kilka miesięcy i jak na razie wszystko git :) owszem płaca malutka ale przynajmniej jest na normalną umowę i na cały etat. Regionalny spoko można z nim normalnie porozmawiać, więc jak na razie to + :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pracuję tam, ale ciuchy świetne. Uwielbiam je po prostu. Fajnie uszyte, wysokiej jakości materiały no i w większości robione w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uwielbiam kupować tam ciuchy, ostatnie częściej przez sklep online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajka
mają bardzo dobrej jakości ubrania! mam dwie sukienki ktore kupiłam chyba z dwa lata temu i wyglądają jak nowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze odradzam. Kiepskie warunki zatrudnienia. Fałsz, konkurencja i podbieranie sobie klientek, by wyrobić premie. Regionalny bywa rzadko, tak więc stare pracownice rządzą, nie zawsze dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również nie polecam....... Regionalna dba o swój tyłek i nie liczy się ze zwykłym sprzedawcą..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak , jak pracujesz chwile to może i atmosfera jest super do czasu.. ja też tak myślałam na początku , ale prawda jest taka ,że jak komuś podpadniesz choć trudno stwierdzić za co ..... to znajdą powód ,żeby się cię pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowałam ponad rok bo za coś trzeba żyć ale bez przesady ,żeby tak traktować ludzi.... kierownicy wykorzystuja swoje pozycje ,regionalna nic tu nie zdziała..... umuje rece bo o swoj tyłek sie boi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narzekasz na swoją dotychczasową pracę!? warto zmienić swoje życie! wejdź na rekrutacyjnarewolucja.pl i sprawdź! wiele ofert, które przykują Twoją uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja potwierdzam to, że kasy wielkiej to się tam nie zarabia bo najniższa krajowa, ale dodatkowo możesz wyciagnac premie czyli dodatkowe kilka stowek. Z atmosfera to wiadomo zależy od kierownika u mnie się trafil spoko zespol i nie ma chorej rywalizacji…… A no i w końcu mam umowę o pracę, a nie jakiegoś śmiecia, co ciągle miałam u innych. pracuje już 2 lata i na razie nigdzie się nie ruszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie polecam pracy w Quiosque we Wrocławiu w C.H. Korona, ponieważ obiecują umowę o prace, a w rezultacie po 2 tygodniach od rozpoczęcia pracy dają umowę o dzieło. Zarobki słabe, każą podpisać się pod inwentaryzacją in blanco. Nie szanują pracowników. Jeśli szukacie dobrej pracy to omijajcie to miejsce z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 1
Warunki pracy straszne praca jak pracs ale premie żenada a jeśli chodzi o kierownika masakra pomiata ludźmi traktuje jak śmieci regionalny nic z tym nie robi katastrofa nie polecam Łódź sklep Port.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam nie pracowałaś u regionalnej Anity ta to dopiero daje popalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient1
zatrudniacie sie w sieciowce BEZPOSREDNIO/standartowy moloch i takie traktowanie/, a ta siec ma sklepy franczyzowe gdzie zatrudnia osoba "prywatna" ktora tworzy sobie zaspoł i zadnemu regionalnemu nie powinna dać wejsc sobie na głowe bo to jej kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Nie zgodze sie z toba ze to jej kasa. Franczyzobiorca jest na prowizji, ma rak umowe podpisana ze musi trzymac sie stzndardiw po to wchodzil we franczyze a nie zakladal wlasnej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAWIEDZIONA

Beznadzieja przyjęłam się  na zlecenie (STUDENT) dwa dni kierownik sklepu mnie szkolila to nie musisz wiedzieć tamto też nie będziesz używać po czym na trzeci dzień mojej pracy wyjechała na dwutygodniowy urlop zostałam z osobą która pracuje już dwa miesiące na kasie umie jeszcze mniej co ciekawe ale jednak robię targety i dostaje nawet premie od utargu i pracuje po czym wraca szanowna Pani kierownik i informuje że zostaje zwolniona bo przyjmują inna osobę już zrobiła badania. Żenada nie polecam.!!! Bielsko-Biała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.

Najgorsza firma w której kiedykolwiek pracowałam!! Nacisk na klienta, podchodzenie po 3 razy do klientek poczym wciskanie jej na chama badziewne szmaty!! Jeśli nie - wylatujesz. Zatrudnianie dziewczyny do pracy żeby tylko kierowniczka mogła pojechać sobie na wakacje, wraca i informuję że na jej miejsce ma swoją koleżanke i regionalnej.. Brak jakiej kolwiek obrony pracownika przez kierowniczke. Nie polecam!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gda!!

Nie polecam pracy w salonie quiosque. Brak szacunku że strony regionalnej przeraża. Mobing , mobing  i jeszcze raz mobing.  Nie zależy im na człowieku tylko na kasie ! Tragedia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również nie polecam pracy w tym sklepie. O tym, że zostajesz dłużej w pracy dowiadujesz się po przyjściu do pracy. Nic nie można zaplanować... Dają ci nędzną umowę zlecenie i oczekują oddania i pracy za pół-darmo. Wciskanie klientom nędznych szmat... Kierownik nic nie robi, ty jesteś robolem od wszystkiego. Omijajcie szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×