Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikssa

Zdradzilam... chce jeszcze

Polecane posty

Gość mikssa

Zdradzialam swojego chlopaka. Stalo sie tak glownie dlatego, ze mnie o to poprosil. Pewnego wieczoru Krzysiek wyznal mi, ze podniecaloby go gdybym sie przespala z innym, ze ma taka fantazje. Bala sie, ze to wszystko nas zniszczy, ale czulam ciagle jakies dziwne podniecenie. Pomyslalam sobie, ze sprobujemy. Mam znajomego ze studiow. Powiedzialam o nim Krzyskowi i zdecydowalismy, ze to bedzie on. Ustalilsmy, ze pojde do niego pod jakims glupim prektestem i zadzialam. Ubralam bluzke z duzym dekoltem i zwiewna spudniczke bez majtek, kozaki. Kiedy otworzyl drzwi az mi w glowie huczalo od podniecenia. Usiadlam u niego na krzesle i beloktalam bez sensu, do tego stopnie, ze polapal sie i zauwazyl, cos jest nie tak. Wygadal tego dnia bosko, zerszta zawsze mi sie podobal. Usiadlam obok niego i poprosilam, zeby mi cos wytlumaczyl. Nie wiedzialam jak sie do tego zabrac wiec postawilam wszystko na jedna karte. Spojrzalam mu w oczy i rozbralam sie ze wszystko. On byl zaskoczony, nie wiedzial co zrobic bo wiedzial, ze jestem z krzyskiem. Ukleknelam przed nim i rozpielam mu rozporek. Rece tak mi sie trzesly i nie moglam suwaka zlapac.... Skoczylo sie na tym, ze go poescilam bo nie bylam jeszcze gotowa isc na calos. Byl bardzo meski. A skoro mowa o meskosci to jego penis byl naprawde ogromny zupelnie inny swiat. Kiedy wyszlam od niego palakalm. Krzysiek czekal w samochodzie na mnie. Weszlam z placzem i wtedy na mnie krzyczal... byl kims zupelnie innnym, nazwal mnie dziwka, szmata... Nigdy takie nie byl. Najgrosze jest jest to, ze mi sie to wszystko podobalo. Podniecenie, upokorzenie. Chce jeszcze. W ciagu tygodnia moje zycie wywrocilo sie calokowice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bende robil blenduw
piszesz ze jestes na studiach a piszesz "spudniczke " to gratuluje ortografii jakim cudem zrobiłas mature jesli w ogóle robiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnnie Walker
Twój Krzychu poprostu sprawdzał cie czy jesteś puszczalska pinda i cie podpuscil a Ty dalas sie. Teraz Cie pewnie kopnie w dupe, no bo który facet chciałby panne co opierdala kiełbasy innym typom? Najlepsze ze potem pewnie i opinie Ci wyrobi 'odpowiednią' i zaden normalny koleś nie będzie Cie chciec. Reasumując czeka Cie mÓrzyn, bo tylko oni łapią wszystko co na drzewo nie ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikssa
Slyszales kolego o dysortografii? Nie kazdy jest urodzonym humanista. A poza tym komu ja sie tlumacze. Nic nie rozumiecie... Szkoda, ze to napisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariooooooo
są tacy ci piszą żadko zamiast rzadko lub szlak mnie trafił zamiast szlag mnie trafił więc nie gadaj mi tutaj o dysortografii trzeba ćwiczyć lub pamięciowo uczyć się poprawnego pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe tlumoki
To ze ktos nie umie pisac poprawnie nie oznacza,ze jest umyslem scislym,tak samo jak ktos nie umie liczyc-nie oznacza,ze jest humanista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierre_dolec
mialem podbna zdarzenie, moja sekretarka zrobila to w kuchni firmowej....robilem kawe, odwrocilem sie a ona stala ode mnie o 10cm...jedno spojrzenie ......i wszystko bylo wiadome, trzesly sie jej takze dlonie przy moim rozporku.....i zrobila to do konca ...gdy usiadlem w swoim pokoju, wydawalo mi sie ze snilem....piekna, mloda kobieta.....zakoncze tak jak Ty: "Najgrosze jest to, ze mi sie to wszystko podobalo. Podniecenie. Chce jeszcze. W ciagu tygodnia moje zycie wywrocilo sie calokowice..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×