Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziala

ziola,kremy powiekszajace biust...stosowalyscie?

Polecane posty

Gość dziala

stosowalyscie moze ktemy czy ziola(do picia;])nie tabletki powiekszajace biust?cokolwiek dziala?jest jakas nadzieja?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc8798
Mam kilka cytatów z innych forów „haj, sluchajcie, mnie najbardziej denerwuje, gada jak opętany ze nie działa, a sam do cholery nie spróbuje, najpierws spróbujcie a potem komentujcie, a nie tak podcinacie skrzydla możliwościom, bo ja gdybym sie zasugerowala tym ze jedynie operacja mi pozwoli powiekszyc piersi to bym nadal plaska jak deska chodzila, a tak mam nie za duze ale mam i jestem z nich dumna, a to nie dlatego,ze sie poddałam operacji - byłam sumienna - ćwiczyłam, smarowałam kremem i brałam suplement ziolowy - do ktorego wiele osob nawet z mojego grona odnosilo sie nawet z drwiną, i co?! koparka w dól jak po tym wszystkim mam linie piersi i to widocznych, o i ot tyle, po co gadac na temat na ktory nie macie bladego pojecia i to jest cytat kobiety której udało się powiększyć piersi korzystała z http://www.powiekszanie-piersi.eu/aff/yzrej „witam, nie zgodzę się z koleżanką, która neguje działanie Perfect Bust, bo rozmiar to jak dla mnie bardzo duzo. Ja jestem w trakcie przyjmowania tabletek, obecnie 5 opakowanie. Piersi są CONAJMNIEJ jeden rozmiar wieksze, ale bez przesady zeby liczyć na 3 rozmiary większe to trzeba być nie halo. taki efekt to tylko operacja. A to jest kolejny cytat również korzystała ze strony http://www.powiekszanie-piersi.eu/aff/yzrej „Wszystko jednak zależy od wielu czynników i nie jest to tylko moje zdanie. Czy wcześniej byłaś w ciąży, jaką stosujesz dietę (nie może być zbyt uboga bo organizm źle to znosi i niewłaściwie reaguje na naturalne bodźce). U nas mało kto o nim słyszał, na zachodzie to bardzo popularny preparat. i co najważniejsze nie wywołujący skutków ubocznych. To po prostu mieszanka odpowiednio dobranych ziół. Więcej można przeczytać na stronie http://www.powiekszanie-piersi.eu/aff/yzrej Ja po trzech miesiącach kuracji jestem w pełni zadowolona. No i odradzam kupowanie \"byle gdzie\", np. aukcje. Może jestem uprzedzona, ale wolę mieć pewność, że nie kupuję podróby. „cześć, dziewczyny, od miesiącabiorę bust up, jednocześnie robiąc masaże i powiem szczerze, że na razie jestem zadowolona, choć efekty powinny być widoczne dopiero za jakiś czas, to jednak już czuję znaczną róznicę: piersi są naprężone, nieco bardziej wypełnione, ale nie bolesne. w dotyku takie, jak tuż przed okresem. zastanawiam się, czy nie dołożyć jeszcze dodatkowej porcji ziół, co o tym myślicie? „o jadzi sie zdublowało ;) ja stosowałam tabletki na powiększenie biustu razem z kremem i mi sie powiekszyl biust o rozmiar. abstrahując od powiekszenia piersi, okres mialam cudownie wyregulowany i mniej bolesny. cera mi sie poprawila i na serio czulam się swietnie Więc jednak są kobiety którym się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×