Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Salonn

Sprzęt kosmetyczny

Polecane posty

Gość kalinas

jeśli prowadzicie salon kosmetyczny to moim zdaniem najważniejsze jest to, by rozpocząć współpracę ze sprawdzoną marką kosmetyczną. U nas jest to firma Monduniq i szczerze ich polecam. Świetnej jakości kosmetyki ( także te dla klientek do domowej pielęgnacji ), super sprzęt i bezproblemowy kontakt z doradcą. Nie ukrywam, ze możliwośc sprzedaży detalu klientom to dla nas dodatkowy ( i całkiem niezły ) sposób na dodatkowy zarobek. Zainteresowanie jest spore 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Warto wiedzieć gdzie można kupić w dobrej cenie artykuły higieniczne do salonu kosmetycznego. Ja bardzo często zaopatruję się w  hurtowni materiałów opatrunkowych KupDoGabinetu. W hurtowni dostaniemy : igły do mezoterapii, rękawiczki jednorazowe, środki do dezynfekcji narzędzi, środki do dezynfekcji medilab, środku do dezynfekcji powierzchni i wiele innych przydatnych rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli chodzi o dostawcę sprzętu to ja korzystam z https://binatural.pl. Mam od nich np. Bloomeę i Epi Lab. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 12.02.2019 o 15:14, Gość gość napisał:

Jeśli chodzi o dostawcę sprzętu to ja korzystam z https://binatural.pl. Mam od nich np. Bloomeę i Epi Lab. 

Czy to są popularne sprzęty w twoim gabinecie? Możesz napisać ile masz mniej więcej zapisów i czy klientki je kojarzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 26.02.2019 o 11:50, Gość gość napisał:

Czy to są popularne sprzęty w twoim gabinecie? Możesz napisać ile masz mniej więcej zapisów i czy klientki je kojarzą?

Na Bloomeę i Epilab mam obłożenie na wiele miesięcy do przodu. Szczególnie na epilację, bo to cykliczny zabieg. Klientki doceniają jego efekty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pekers

ZObacz - sprzet-fryzjerski.pl/babyliss-pro-elipsis-3000-bab3000bepe-prostownica-do-wlosow.html Za porządne rozwiązania trzeba zapłacić, ale zdecydowanie warto wydać takie pieniądze. Kwestia taka, jakie macie oczekiwania, jaki budżet, ale ogólnie wiadomo przecież, że jakościowe sprzęty dają na pewien czas święty spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszmer

Patrzcie tutaj - wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl

Pewnie, że koszt wejścia jest wysoki. Kwestia taka, jak do tego podejdziecie, ile macie do wydania. Nie zmienia to faktu, że dopasowanie rozwiązań wcale nie jest takie trudne. Klienci oczekują jakości i to należy uznać za kluczowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena

Z własnego doświadczenia zdecydowanie polecam urządzenie do depilacji laserowej. Znam się na tym ponieważ prowadzę własny gabinet kosmetyczny w którym mam laser diodowy LightSheer ET. Wypożyczyłam go od firmy Laseron z Kielc i jestem zadowolona z warunków wypożyczenia jak i działania laseru. Urządzenie działa rewelacyjnie, każda moja klientka chętnie wraca na kolejny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny wybór profesjonalnego sprzętu i kosmetyków fryzjerskich jest w hurtowni tromax. Ja kupuję tam szampony i maski do włosów dla siebie. Mają hurtownie stacjonarną ale można też internetowo więc polecam i daje wam linka  http://tromax.com.pl/ :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byście szukali urządzeń do makijażu permanentnego polecam zajrzeć tutaj www.nouveaucontour.com.pl.Mają tutaj  bardzo wysokiej klasy aparaty do makijazu permanentnego: SMART i  IQ . Udało mi się pracowac na urządzeniu IQ urzadzenie drogie to fakt,  ale najbardziej precyzyjne, nie ma porownywalnego na rynku, to najbardziej dokladne i precyzyjne urzadzenie. Bardzo elastyczne, mozna nim pracowac roznymi technikami.I można u nich je wziąść w leasing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×