Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

calineczka12345

22 TC jest ktoś?

Polecane posty

Gość pqjlot
ja jestem w 20 to prawie prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak sie czujesz?mi sie wydaje ze w tych tygodniach powinno byc duzo energi a ja raczej nie mam to nawet nie lenistwo tylko osłabienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pqjlot
w sumie to ja się dobrze czuję gorzej było na poczatku , troche tylko się męczę i sapię.Z leków to biorę tylko magnez w tej chwili wczesniej brałam feminatal.A ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pqjlot
Przepraszam że dopiero odpisuje ale mi kafe nie działało.Apetyt mam średni tzn wydaje mi się że nie przesadzam z jedzeniem, aczkolwiek oststnio coraz bardziej mama ochotę na słodkie. zasem dokucza mi ból z lewej strony jakiś ucisk na nerwy miednicy chyba.A miałas już USG połówkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja jestem w 22 tyg. ciazy. generalnie czuje sie dobrze. czasem cos mnie pobolewa w dole brzucha. a wczoraj chyba nadwyrezylam miesien pachwinowy. nie moglam stanac na jednej nodze, bo bolalo mnie w dole brzucha, z jednej strony tylko, tak nisko. czuje czasem jak malenstwo sie rusza. plec moze poznam w przyszlym tygodniu. witamin nie biore w ogole. ostatnie badania mialam bardzo dobre i gin powiedziala, ze nie ma potrzeby niczego lykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pqjlot
ja znam płeć, ponieważ byłam na padaniu genetycznym w poniedziałek jest wszystko ok i będzie dziewczynka.Tylko dzis mnie coś w dole brzucha kłuje jakby pęcherz i jutro się wybierqm do lekarza.Ja od tygodnia nie biore zadnych witamin, jeśli wyjdzie coś w badaniu krwi to wtedy ewentualnie mi lekarz zapisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka.23tc
Ja jestem w 23tc. Ciągle mam niskie ciśnienie, 90/60, wy tez? Ale ogólnie dobrze sie czuję,nie czuję zmeczenia. Jestem tylko bardzo blada,ale zaznaczam że mam dobre wyniki. Biorę feminatal. Na kiedy macie termin? Ja Mam termin na 2maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka.23tc
Ja jestem w 23tc. Ciągle mam niskie ciśnienie, 90/60, wy tez? Ale ogólnie dobrze sie czuję,nie czuję zmeczenia. Jestem tylko bardzo blada,ale zaznaczam że mam dobre wyniki. Biorę feminatal. Na kiedy macie termin? Ja Mam termin na 2maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pqjlot
ja mam termin na 29 maja.Kurcze ja jadłam feminatal i lekarz mi już kazał przestać i nie wiem czy to dobrze czy powinnam coś łykać.Ciśnienie mam tak 115/70, tak że ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mummy3
ja jestem w 20 tygodniu. na razie wszystko w porządku w dole brzucha coś trochę mnie boli. na razie biorę feminatal ale mój lekarz zasugerował że jak mi się skończy to może zamieniłabym na centrum materna dha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisnienie ok
90/60 miałam przez całą ciąże i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×