Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martiko

3 minutowe odchudzanie

Polecane posty

Gość Martiko

Czy ktoś próbował 3 minutowego odchudzania, czy warto ? Program kosztuje 47zł i tak się zastanawiam. Jeśli ktoś rzeczywiście schudł w ten sposób, proszę niech sie odezwie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martiko
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio krytykant hahahah dobre :D a tak swoją drogą,jak mozna byc tak naiwnym,by wierzyc,ze w 3minuty sie schudnie :-0 Matko ludzie,więcej rozumu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martiko
To nie chodzi o to , że w trzy min schudniesz. Cwiczysz po prostu codziennie 3 min, obojętnie co , to co lubisz, bieganie , pływanie czy co tam jeszcze, tyle , że w ciągu tych trzech min zmienia sie natężnie ćwiczeń, raz szybciej raz wolnie, dokładne informacje o tym kosztują właśnie 47 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martiko
Nie chciałam od razu przesyłać linka bo będziecie podejrzewać, że próbuję coś komuś wkręcić. Sama się nad tym zastanawiam. 47 zł to niewiele, ale nie chciałabym też wyjść na naiwną idiotkę i dlatego szukam osób , które tego próbowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martiko
Dzięki serdeczne lustroo :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj sobie o treningu interwałowym i TABATA :-) Na forum www.sfd.pl jest dużo na temat (nie jestem w żaden sposob zwiazana z tym forum, po prostu informacje stamtąd bardzo mi pomogły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test4lifepl
4 minutowy trening metaboliczny Tabata . Jest za darmo w internecie ,nie trzeba płacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez sensu płacić za tak "cenne informacje" ;) W internecie bez problemu wyszperasz dużo ciekawych propozycji za darmo :) Poszukaj filmików instruktażowych na YouTube, żeby urozmaicić wysiłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×