Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Doti, staram się jeść racjonalnie:) Włączyłam na stałe orzechy (prawie do wszystkich posiłków), węglowodanów prostych staram się unikać, do tego dbam o białko w każdym posiłku, no i nie chodzę głodna spać:) Jem co 3-4 h:) Przez czas nauki pojadłam trochę słodyczy i jogurtów, ale teraz mnie nie ciągnie:) No i mnóstwo kawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) aga gratulacje:D Doti a co u Ciebie? Naked dzięki, dzięki, dzięki:* tyle nie mądrego nauczyłaś. teraz jem i nie tyję :D Jem co 3 godz, czasami mi nie wychodzi, ale pamietam główne zasady. przez całe wakacje jeździłam po 20km rowerem co dzień. Bardzo się cieszę, że Cię poznałam, bo gdyby nie Ty to pewnie teraz bym siedziała głodem i w większych spodniach, hehe. od sierpnia jestem na stażu, a później będę pracować w tej firmie, czyli jest dobrze:) szkoda, że pogoda coraz gorsza, bedę musiała zacząć ćwiczyć w domu:/ Dziewczyny a jak tam wakacje u Was? Naked jaktam twoje BF? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie podobnie jak u Was czyli jem co 3h,regularnie 5 posiłków.( waga w granicach 69). W minioną sobotę zaszalałam trochę bo byłam na weselu.:) Mały chodzi do p-kla i mu się nawet podoba.:) Mi się nie podoba sezon jesienny i choroby przedszkolne....:( Odchudzaczko to gratuluję pracy.;) A w jakim charakterze ? Ciekawe czy Ewelina zagląda?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj trochę potańczyłam - chociaż nie umiem, ale bawiłam si fajnie:) Byłam na imprezie z przyjaciółkami; trzeba było "oblać" zdany egzamin - ja oblałam pyszną kawą z pianką, bo do alko mnie na szczęście nie ciągnie:). Dziś mam dzień treningu - 15 min. rozgrzewki na orbitku, 3 razy 200 powtórzeń na wioślarzu na max. obciążeniu przeplatane ćwiczeniami na leg master, 10 min. na orbitku i może trochę brzuszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. Odchudzaczko, jakaś kochana :) tak mi się miło zrobiło na serduchu :* ... ale wiesz, ja Tobie tylko podpowiedziałam troszke, reszta to Twa zasługa :* Doti, a jak się Tobie do pracy wracało?:) u mnie wakacje? zleciały 😭 ... w zasadzie urlop spędziłam w PL. co do BF, diety, ćwiczeń i wagi ... UWAGA! ważyłam się - 62 kg żywego mięśnia :P na tym etapie się zatrzymałam, bo zaczęły mi przeszkadzać kości (:|) ... nadal ćwicze, ale się utrzymuje a nie redukuje. Zakupiłam rowerek stacjonarny, wage kuchenną i poznałam prawie wszystkie smaki odżywek białkowych :P Poza tym, ciągle jestem bezkomputerowa :( ... właśnie, ciekawe jak Ew. ...hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Może topik się reaktywuje.:) Naked gratuluję ! A skąd wiesz że to sam mięsień te 62kg?:) To którą odżywkę polecasz ? JA próbowałam w wakacje stosować na kolację ALMASED. To w Niemczech b.popularne ale niestety drogie. Witam w gronie rowerkowców domowych.:) Ile śmigasz i jak często ? JA niestety ale dalej jestem na wychowawczym.Coś się kroi ale jeszcze nie wiadomo dokładnie. A TY pracujesz dalej w kadrach ? Z ciekawości zapytam : jesteś zadowolona z tej pracy ? Pracujesz na Symfonii ? A płace też już robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti ja pracuję w firmie budowlanej, w dziale deweloperskim. Jest interesująco i fajnie narazie. Naked gratuluję takiej "kupy" mięśni:D dziewczyny powiedzcie, ćwiczyłyście może 8 min ABS? tam są na uda, pupkę, brzuch i ramiona. nie wiem czy te ćwiczenia zaliczyć do siłowych czy aerobów:/ może to są półsiłowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam o tych ćwiczeniach, ale niem mam cierpliwości...Szybko się zniechęcam; wolę rower, basen albo ćwiczenia na maszynach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Kochane, nie że jestem samym mieśniem od razu ;) jest nieźle ;) Doti, rowerek kupiłam w celu posiłowego spalania tłuszczu (czyli po machaniu wskakiwałam na 10-15min) i wypluwania flaków przy interwałach. Zdecydowanie wole trzepać km na normalnym rowerku:) Jeśli chodzi o odżywki i ich walory smakowe, to nie wiem jakie są Twoje upodobania. Osobiści wolę te z rodziny 'ciemnej' tzn. czkoladowe i pochodne :P 'Jasne' czyli jakieś wanilie, toffi, ciasteczkowe itepe nie podchodzą mi po treningu. Natomiast z owocowych - malina i banan :P Nie próbowałam naturalnej :) Doti, ja to przyszła księgowa teraz :P Szykuje się powoli na kontynuacje kursu o tej tematyce. W kadrach pracowałam prawie rok i też jestem po kursie kadrowo-płacowym ale Symfonie znam tylko księgowową. Dostaje wydruki z S. kadrowej do zaksięgowania i nie wygląda to na zbyt skomplikowane :) Sama praca w kadrach bardzo mi odpowiadała. Fajne jest to, że masz ciągły kontak z ludźmi, że im doradzasz i pomagasz w kwestiach pracowniczych. Szukasz czegoś w kadrach, czy szykujesz się na powrót na nowe stanowisko? Odchudzaczko - te ośmiominutówki są popularne strasznie, ale ja się nigdy nie zagłębiałam w ten temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna wagaaaa
neked a ile masz wzrostu i jak wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brakuje mi cm do upragnionego wzrostu a nie umiem chodzić w szpilkach :( ... a gdyby tak napuszyć włosy, hmm? :P ... metr sześćdziesiąt dziewięć ... Oj wymiary, obwody ... łydka/udo/biodra/talia - 35/54/96/65 ... to co wyżej zostaje dla mnie :D czy, fajna wago, masz jeszcze jakieś pytania? przybliż Nam siebie ... podratuj tonący topik :) A Ciebie B., serdecznie witam:) Macham przy tym lewą ręką i wyróżniam znacznie serdeczny palec :D W dobie Twojej sławy na kafe i wszechobecnych 'wzdychających do ...' ników, powinnam chyba przywitać Cię bardziej niż serdecznie ... coby nie być nudną, wyróżnić się, zaintrygować i zostać zapamiętaną ... i tak sobie myśle, że co mi tam - pomacham dwoma kończynami co da podwójnie serdeczną moc :classic_cool: Mam nadzieję, że serdecznie połechtałam Twoją wyobraźnie ;) PS. Lepszego palca bym nie wybrała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwoma/dwiema/dwie/dwóch (?)... no i to jest efekt czytania literatury pisanej liczbami ... jakby to powiedział Mały Książe - jestem dorosła, bo tylko cyfry i cyfry i cyf... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna waga
Neked ale Ty chyba jestes bardzo umiesniona co?bo tyle cwiczysz?? bo ja mam takie wymiary: udo 55 cm biodra 97 cm talia 67 cm tydka 34 cm wzrost 172 waga 66,5 kg (alby bylo juz 65,9 kg ;) marze o 60 kg, chociaz wszyscy mi mowia,ze dobrze teraz wygladam, to ja wciaz nie jestem zadowolona. wiec jak widac wymiary mamy bardzo podobne, ale ja niestety nie cwiczylam duzo w ostatnim czasie, bo czasu nie mialam :) Mysle nad jakims sportem, nigdy nie biegalam, a myslalam wlasnie o bieganiu. A moze bys mi polecila cos? No i niestety- KOCHAM JESC!!! wierze,ze mi pomozesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna waga
centymetr w prawo czy w lewo :) przestaw sie i mow kazdemu ze masz 170 :D nikt nie zauwazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna waga
Ja w dowodzie mam 174 cm podane ;) ech bylam mloda i glupiutka i chcialam byc o te 2 cm wysoka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 1,68cm a o wymiarach to lepiej nie piszę.;) Ale wiecie ostatnio na wesele kupiłam sukienkę czarną w rozm 40 i tam na metce są wypisane wymiary na jaką jest ona osobę.I było biust 92,talia 74 i 98 biodra.:) Wbiłam się nią ale ciężko mi się oddychało.;) Bo moje wymiary są większe niż podane wyżej hehhehehe :):):) Naked - ja bym chciała się dostać do kadr - bo podobnie jak w pracy jako handlowiec miałabym właśnie kontakt z ludźmi co prawda nie z klientami tylko z pracownikami....Ale zawsze się coś dzieje bo rotacja spora w tej firmie. Ale czy mi się uda to nie wiem jeszcze....(już działałam w tej sprawie i mam czekać).Właśnie przydałby mi się taki kurs jaki masz (chodziłaś prywatnie ?) bo na studiach miałam prawo pracy i zagadnienia związane z kadrami raczej nie są mi obce gorzej właśnie z płacami bo tym nie mam pojęcia... Jako księgowa trochę kiedyś pracowałam ale stwierdziłam, że to za nudne dla mnie.;) MIŁEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna waga
neked gdzie jestes ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wago - jestem :) Stały dostęp do sieci będę miała (jakoś) w połowie tego tygodnia, także ... sama rozumiesz moja nieobecność ;) Czy Ty zapytałaś o to co poleciłabym Ci ćwiczyć? :P Kochana, odpowiedź jest jedna - siłowanie. Aeroby mają to do siebie, że spalają również mięśnie - wiesz, im mniej mięśni, tym wolniejszy meta. Doti - ja ten kurs załatwiałam sobie przez UP. Nic za niego nie płaciłam, bo był refundowany z Uni. B. - do tego też jestem zdolna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, nie wiem jak u Ciebie w mieście, ale u mnie są organizowane różnoraki kursy, darmowe, które są kierowane do poszczególnych grupek obywateli. I tak np. matki powracające po urlopach wychowawczych na rynek, stanowią jedną z takowych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko właśnie ja jestem jeszcze na wychowawczym i np z kursu z UP nie mogę niestety skorzystać.A akurat pytałam o ten kurs niedawno prywatnie w ośrodku szkoleniowym to nie ma tylu chętnych żeby ten ośrodek go zorganizował.... Urok życia w "dziurze"... A te kursy darmowe u Ciebie w mieście to są też z UP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna waga
Naked fajnie,ze jestes:) to teraz pomecze Cie troche i odpiszesz jak bedziesz mogla:) a silownia to najlepiej ile razy w tygodniu ?(codziennie rady nie dam;) myslalam,ze moze bieganie zaproponujesz,ale jednak nie? bieganie jest zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna waga
no i jak silowania to ile czasu za 1 razem?godzina? wtedy rower, bieznia, step? szczerze? nie bylam nigdy na silowni:( aerobick tak, rowerek stacjonarny kiedys mialam, ale silownia profi-niet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) To od teraz będę pojawiać się znacznie częściej:P Wago, ja pisałam o prawdziwym siłowaniu - wiesz, hantelki, szatnga i sztangielki;) Dobry trening siłowy to taki nie trwający zbyt długo, wyciskający siódme poty + krótka sesja aerobowa. Przeplatając to z interwałami i wyznaczając sobie jeden dzień w tygodniu na regenerację, przy tym odpowiednio się odżywiając, trwale gubisz tłuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh, shit ... shes back ;) "Łelkom hom" ;) Naked ... zawsze ludzie moga sobie kupic slonine, pokroic w drobny mak, wrzucic wszystko do reklamowki, narzedziem typu noz zmajstrowac w owej reklamowce dziure ... pozniej wybrac sie na spacer z dziurawa siatka pelna sloniny ... a na koncu chwalic sie, ze spacerujac ... gubia tluszcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oł maj Gad :D:D Ajć, taką słoniną to możesz mnie witać nawet codziennie;) Teraz możesz zaspokoić moją przyjacielksą ciekawość i napisać co u Ciebie ;) Tylko naskrob coś czego ... nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×