Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAVRAA

mam wielki problem

Polecane posty

Gość mam pytanie do Naked
hej Naked mam pytanko jem 4-5 posilkow dziennie co 2,5-3 h. Sniadanie pozywne np. 2 kromki chleba z serem i szynka. Chce jezdzic na rowerku stacjonarnym i moje pytanie. Czy jezdzic na rowerku przed sniadaniem czy po sniadaniu? Jesli przed sniadaniem to ile czasu przed? a jesli po, to ile czasu po? dzieki z gory za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) troszke tutaj nie zaglądałam i temat pooooszedł :( co do rowerka - a co chcesz osiągnąć? ;) przed śniadaniem, wypiłabym chociaż odżywke białkową ... po śniadaniu - to tak żeby jedzenie nie ciążyło w żołądku. co u Was? zasypane? ... Doti, odśnieżają Cie tam? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Odśnieżam odśnieżam... ..heheh Na podwórku już prawie 2 iglo.;) A teraz już -12.....A Ciebie nie zasypało ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno wróciłam z łyżew:) Kurczę, ostatnio trochę zmienia się moje podejście...Otóż nie mogę schudnąć...Ale zastanawiam się, do czego jest to mi tak właściwie potrzebne. BMI mam w normie; moze trochę dół brzucha i uda za grube...Trochę mi to przeszkadza, nie powiem...Ale dobrze dobrane ciuchy potrafią wiele zdziałać. Ludzie mówią, że ładnie wyglądam.Poza tym tyle razy już chudłam, odmawiając sobie dosłownie wszystkiego...Potem każda impreza, wyjazd rodził frustrację...Potem było rzucanie się na jedzenie i wciąż powrót do wagi 68 kg...Ćwiczyłam do upadłego, nie miałam czasu na książki, które kocham...Życie kręciło się wokół ćwiczeń i jedzenia. Genów nie pokonam.. Teraz wychodzę z założenia, że nic na siłę...Mam ochotę na pierogi, to jem, ale 5-6, a nie 10...Mam ochotę na coś słodkiego, to zjem batonika - ale nie codziennie, i wybieram te na bazie biszkoptu. Staram się jeść zdrowo i regularnie. Ćwiczę, ale bez przesady - teraz mam odpoczynek od siłowni (wciągnął mnie Zafon; )w niedzielę był basen, dziś łyżwy - ogólnie bardzo lubię się ruszać, w pracy nie korzystam z windy. Alkoholu prawie nie piję. W imię czego mam sobie odmawiać chrupania paluszków z przyjaciółmi? Oczywiście nie przeginam w drugą stronę i kontroluję się cały czas, ale nie mogę koncentrować życia wokół fałdek;) Inni maja taki problem, że jedzą mało i tyją...Po co mi to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, ja to na rowerze ciągle jeżdże :D -- dobra, żartuje :P ale Twój Maluch ma pewnie radoche ;) Aga, to dodatkowo, na potwierdzenie swoich słów, wrzuć ładny jadłospis na przynajmniej 2000 kcal i Ci uwierze ;) Borssy, nie że ten, ale weźźź. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehhe teraz rowerek to chyba stacjonarny jedynie ..:):):):) AGA - GRATULUJĘ ZMIANY PODEJŚCIA :):):) Mój mały miał by radochę gdyby oczywiście chory znów nie był....:( Jesteśmy na antybiotyku 5 dzień.:) Naked a Ty zostałaś tą ciotką ??????:) Mi od 14.11 idzie w miarę dobrze.Ale ataki na słodycze się zdarzają i nie umiem się powstrzymać...;( Naked a wrzuć proszę jakieś Twoje menu.;) Wiecie niedawno spotkałam znajomą która schudła ponad 30kg w niecały rok i twierdzi, że nie je i że ćwiczyła 5x w tyg po 1h i biegała sporo latem....Teraz mniej ćwiczy...A głód zapija wodą...Pytałam się co je na obiad to mówiła że warzywa i że coś tam skubnie...Ale ogólnie to nie je.... Ja chyba nie wierzę w to...Ale różnica spora bo teraz laska z niej się zrobiła że hohooh Aż jej nie poznałam jak ją spotkałam.;) JAKIE MACIE PALNY SYLWESTROWE ???? Aga na narty jedziesz a tym roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, jadę 9 stycznia na Słowację, mam w zamiarze narty, ale zobaczę, czy mi kolano pozwoli... Na razie wrzucę jadło z dziś: śn. - owsianka (5 płaskich łyżek płatków, starte jabłko, cynamon, łyżka rodzynek, niecała szklanka mleka 2%); 1/4 batona biszkoptowo-czekoladowego;) II śn. - jabłko, pomarańcz, 2 kromki grahama z bryndzą owczą z kminkiem; orzechy mi się skończyły - kupię po wypłacie:/ obiad - duszony pulpet - 60-70 g, kluski leniwe - ok. 10 sztuk, buraczki z chrzanem podwieczorko-kolacja - 2 kromki grahama z tuńczykiem lub serkiem wiejskim ok. 21 - duży plaster twarogu albo jajo na miękko Wczoraj: śn. -owsianka II śn. - 2 kromki żytniego z serem żółtym (2 plastry) i pomidorem, pomarańcz obiad:5pierogów (2 z mięsem, 3 ruskie) i barszcz z torebki podwieczorek: jabłko, kawałek pomelo, maly batonik potem łyżwy kolacja: kromka grahama z twarożkiem naturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mniej więcej codziennie; czasemmniej, czasem więcej; ostatnio poszalałam na imprezie w piątek, tak to się trzymam. Jutro impreza, ale u mnie w domu; spróbuję wszystkiego, ale po troszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ;) przepraszam, że Was tak zaniedbuje, ale łapie się na tym, że zapominam o tym dziale :P teraz, znowu mam dużo pracy i dodatkowo mam ogromne parcie na hiszpański :D znacie może kogoś z kim mge sobie popisać?:P Doti, co do Sylwka, to nie wiem jeszcze:P Najprawdopodobnie dołącze się do znajomych na imprezie organizowanej przez moją kumpelkę;) A Ty? Gdzieś na poczcie mam Twoje zdjątko z ubiegłego roku, pamiętasz? :D Nie jestem jednak ciocią, ale to chyba dobrze, bo mój brat jest za młody i głupiutki na dzidzie. CO do jadłospisu to wrzucam z wczoraj: placek owsiany z orzeszkami br, i homo kanapeczka z wędliną kurak z brokułą sałatka: groszek, jaja, homo wieśniak oczywiście do tego mnóstwo warzyw, szczególnie rzodkiewek:P nic specjalnego, bo jak żem wyszła o 7.30 z domu, to wróciłam po 21 :| jak tam u Was leci? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od niedawna postanowiłam się zacząć zdrowo odżywiać i ogólnie postanowiłam prowadzić zdrowy styl życia. Zrezygnowałam ze słodyczy i napojów gazowanych i zapisałam się na siłownię. Dzięki temu czuję się o wiele lepiej we własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odświeżam wątek :D Dziewczyny zaglądacie tu jeszcze? Mnie całe wieki nie było i dopiero wczoraj jakoś przypomniało mi się o kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×