Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy Wy też tak macie

Jestem w 20 tygodniu ciązy, ale.....

Polecane posty

Gość Czy Wy też tak macie

..... juz nie moge na siebie patrzec. Wszystkie lustra oprócz w łazience do twarzy są w domu pościagne bo po prostu brzydzę się sobą! To dopiero połowa ciązy a wiem, ze jeszcze sporo przytyje! Jak wczoraj byłam u lekarza to jak widziałam te wielkie brzuchy to mi sie nie dobrze obiło!!!!! Najchetniej to juz bym urodziła i zaczęła walczyć o swój wygląd, a teraz co? Jak mam teraz nie tyć? Jak? Nie da rady Kto ma takie rozterki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha31krakow
ja jestem w 28 tygodniu ciązy i mam juz 14 kg na plusie -tez czekam z niecierpliwiona do porodu a pozniej ostra dieta i będzie dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty gadasz !!!kobiety w ciazy sa piekne nie ma nic bardzie urodziwego niz "pileczka na przedzie " hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dbaj o siebie jak dotej pory albo jeszcze bardziej teraz masz wiecej wymowek aby iscnp na pedicure ,ze nie mozesz siegnac niby hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki............
ja walcze cały czas aby przytyć, siedze i jem (jestem w 23tc) ale porazka, przytyłam tylko 2kg, waze jak narazie 52 kg, nie moge patrzec na to jaka jestem chuda :/ W pierwszej ciazy przytyłam 20kg ale co z tego po urodzeniu cała ta waga wyparowała i ważyłam mniej niż przed ciążą.... Ty walczysz żeby już nie przytyć... wiesz co nienawidze cie za to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
ja startowałam z 59kg a na końcu miałam 81kg hehe 10 dni po porodzie 11kg mniej,teraz mam 4 kg na plusie a jestem 8 tygodni po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
autorko to zrób sobie diete-ale taką bezpieczną,może coś dla ala cukrzyków ;) i pamiętaj o witaminach dla kobiet w ciąży a bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka80
ja w ciąży przytyłam 14 kg ale w ciąży było jeszcze ok brzuszek wydawał mi się ładny i cieszyłam sie na myśl o dziecku ale po ciąży jest strasznie nie mogę na siebie patrzeć płaczę bo mimo diety nie udaje mi sie zgubić brzucha a najgorsza jest skóra która trochę zwisa jestem 67 miesięcy po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po porodzie cialo zmienia sie na zawsze wiadomo skora sie rozciaga jednym bardziej drugim mniej ale jaki jest piekny rezultat :) bobas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachakrakow31
ja zamierzam sobie kupic pas poporodowy podobno pomaga na rozciągnieta skóre po porodzie -moze kup sobie taki pas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy Wy też tak macie
Ja narazie przytyłam 3 kg i juz uboelewam nad tym ze moze przybyc mi z 10 kg. Jeszcze jakbym nie musiala wychozic z domu to jakos bym to przezyla, ale musze chodzic do pracy i jakos pokazywac sie ludziom. Moze gdybym poczuła jakies kopnięcie Maleństwa ktore jest we mnie to moze moje mysli beda inne? Narazie to tylko tyje a to ze dziecko nosze w sobie to wiem z USG ktore mnie nie rusza. Czy nie jestem okropna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy Wy też tak macie
Napewno kupie sobie PAS POPORODOWY! O tym to juz sie dowiedzialam przed ciążą :) No i w sumie to ja duzo nie jem. rano kanapka, w poludnie kanapka, potem obiad kolo 16-17 i jakis owoc na noc. Nie mam zadnych zachcianek itp. takze w sumie nie mam problemów z tzw. pilnowaniem sie , ale i tak nie moge na siebie spojrzec...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestes okropna bo bardziej sie martwisz o swoj wyglad niz o swoje dziecko :) a tak powaznie to nie martw sie az tak bardzo pomysl lepiej ile kobiet by chcialo byc w twojej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *ciekawskie jajko*
ja jestem w 22tc:) i nie tyję, ale zamierzam sobie kupić sprzęty do ćwiczeń i zrobić mini siłownię u mnie w domku:) hihih:) po prostu po ciąży mam zamiar troszkę popracować nad mięśniami, a wiem ze nie bede miala zbytnio czasu zeby isc na silownie wiec zrobię sobie ją w domu:) Ja ogólnie mam silna wolę i jestem konsekwentna w tym co robię. Narazie zamierzam kupić sobie stepper i rowerek treningowy koszt: ok 150zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *ciekawskie jajko*
oj policzyłam sam rowerek, jeszcze plus stepper ok 100zł :) więc ok 250zł:) na te dwa sprzęty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana2010
Ja przed ciaza wazylam jakies 47kg(o zgrozo mam 170cm) po ciazy 42,malo sie nie przekrecilam taka bylam slaba,lepiej wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy Wy też tak macie
To nie zmienia faktu, ze fatalnie sie ze soba czuje :( Waga rosnie prawidlowo, porównując z moimi kolezankami, ale podobno teraz to dopiero poleci w góre...... Teraz nie moge na siebie patrzec a co bedzie dalej? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna159
hej ja w ciazy zgrublam 22kg,a juz po 1miesiacu bylam chudsza o 11,teraz minely 4miechy a mi zostal tylko 1kg wiecej,po za tym wygladam swetnie no i mam kochane malenstwo tak wiec brzuszek moze i mialam ale to szybko minelo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doja w ciazy zgrublam
zgrublam ?co to znaczy?chyba utylam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciążaaa
ja tam jem czesto ale male posilki,I jakos najpierw schudlam 3kg teraz jestem 2 na plusie a jestem 23 tyg ciazy.Ktos powie ze malo przytylam .A ja odpowiem ze ja sie nie glodze .to chyba uwarunkowania genetyczne i chuda nie jestem na 160 waze 53 kg .ale nie chcialabym przytyc 30 kg ,fakt z 30 kg to okolo 14 to jest zwiazane z ciaze i to odrazu zejdzie a te 16 kg to tłuszcz i rozciagnieta skóra ,Nie dzieki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×