Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ollena25

Za bardzo przyzwyczaiłam się do penisa mojego eks

Polecane posty

Gość ollena25

Byłam z moim byłym chłopakiem 6 lat. Był on moim pierwszym, wszystko co do tej pory poznawałam w seksie to było z nim. On miał naprawdę dużego i grubego penisa. Na początku to długo się musieliśmy docierać, bo mnie bolało, ale po pewnym czasie było naprawdę wspaniale i bardzo przyzwyczaiłam się do jego penisa. Rok temu się jednak rozstaliśmy, a jakieś 3 miesiące temu poznałam super facetów, z którym właśnie zaczęliśmy współżycie. No i pojawił się problem. Jego penis jest dla mnie za mały :( Najgorsze jest to, że dla innej kobiety wcale taki mały by nie był, pewnie by to innym nie robiło różnicy, ale ja tak się przyzwyczaiłam do penisa mojego eksa, że z obecnym nie czuję praktycznie wcale przyjemności gdy we mnie wchodzi. I co ja mam robić? Na razie nic mu nie mówię, bo nie chcę mu przykrości sprawiać. Zresztą zależy mi na nim, ale czy uda się mi jakoś rozwiązać ten problem? U mnie to chyba bardziej w psychice leży. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
Miałam to samo.... No cóż ja poczekałam trochę aż wszystko wróci do normy u mnie... Teraz jest super.. Tez się martwiłam ale w końcu zaczęliśmy się częściej kochać i jakoś wyszło wszystko...Teraz jest super jak to robimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollena25
A ile musiałaś czekać aż wszystko wróciło do normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz mu zeby
przed wlozeniem penisa trzymal go w rece. jak masz taka pojemna ciipe to z jego reka bedziesz miec orgazm po 5 s :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
Ja czekałam prawie rok.... I teraz jest ok... Możesz mu też zaproponować takie specjalne nakładki na penisa... Pogrubiające... są w sexshopie napewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollena25
Rok? No to mnie nie pocieszyłaś... Właśnie chodzi o to że nie chce żadnych nakładek itp. Dla mnie to by było bardzo sztuczne, a i pewnie facetowi też by się przykro zrobiło. No nic, może się jakoś dogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
No to nie wiem co ci poradzić... Może powoli samo się ułoży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×