Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inga999

Czy ktoś zarabia w programie partnerskim chomikuj albo innym?

Polecane posty

Czy ktoś zarabia w programie partnerskim chomikuj? Albo w innym programie partnerskim? Ja bardzo chciałam zarabiać w internecie i założyłam konto w pp chomikuj. Nie mam swojego chomika ale promowałam dwa chomiki na różnych forach w stopce. Ale na razie nic nie zarobiłam. Mam też mało klików. Może potem będzie lepiej co? Bo już nie wiem czy tym się zajmować czy spróbować w jakimś innym programie partnerskim... Może mi ktoś coś doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomiki0
Słuchaj, po rejestracji muszisz promować swojego chomika najlepiej na swojej stronie albo blogu. Dobrze tez mieć dużo plikoów na swoim chomiku. Jak któś chce się zarejestrowac to zapraszam:) [URL=http://chomikuj.pl/?page=185281]Kliknij tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelass
Kompleksowym rozwiązaniem jest program Zwrot Pieniędzy, ja się na to zdecydowałem wraz ze swoją firmą. Tutaj klienci dostają specjalne karty, dzięki którym nabijane są im zwroty za zakupy butów ode mnie. Do tego mam dostęp do szkoleń, podgląd na wyniki sprzedażowe przez specjalne konto, no i też jest to dobry program motywacyjny dla pracowników. Na stronie www.zwrotpieniedzy.pl jest pełny opis programu. Prosty i przejrzysty, a zarazem skuteczny. Takie rzeczy lubię w biznesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×