Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blaanka

500 kcal

Polecane posty

Od dzisiaj zaczęłam diete 500 kcal i szukam pań, które również są na takiej diecie, by wspólnie pozbyc sie niechcianych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś byłam, schudłam 10 kg, ale jeszcze 10 mi zostało do zrzucenia więc zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej blaanka
napisz mi wiec co dzis zjadlas bo nie moge sobie wyobrazic ze przy 500 kcal nie bede zla z glodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płatki zdrowy błonnik jabłko piers z kurczaka gotowana z warzywami jabłko 2 kiwi moze było i wiecej niz 500, ale cos koło tego :) nie trzeba sie trzymac równo 500 kcal dziennie, 500-600 jest dla mnie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej blaanka
Hej metalowa ;) no ja wlasnie tak mysle ze nie dalo by sie ze mna dluzej wytrzymac bo bylabym zla zeby nie nazwac tego agresywna heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej blaanka
To ja trzymam kciuki za ciebie blaanko ;) i zycze wytrwalosci, ja sie do tego nie nadaje , zero sily i podly humor by mnie dopadl na stowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfbrgrsdbfy
powozdenia ja jade na 5 skromnych posilkach dziennnie i occie jablkowym 2 razy dziennie chce schudnac i schudne :D bo Chce bo moge bo POTRAFIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfbrgrsdbfy
dieta moim zdaniem dla kazdego jest forma indywidualna jednemu to odpowiada innemu nie zalezy od organizmu bardzo wiele najlepzsa dieta to Mż troche ruchu lepszej diety chyba nie ma i diety cud tez brak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfbrgrsdbfy
jeden czuje sie dobrze na glodowce 2 nie jeden jedzac 1 posilek inny nie i tak mozna wokolo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfbrgrsdbfy
najwazniejsze aby temu kto sie decyduje na diete bylo dobrze z tym co dla siebie wybierze i aby tego naprawde chcial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Dziołchy, powariowałyście? 500kcal? To za mało by organizm mógł normalnie funkcjonowac. Potrzeba co najmniej tysiąca. Efekt jojo gwarantowany, mówię wam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało wiesz ile organizm może znieść.Po dłuższym czasie organizm przyzwyczaja się do małej ilości jedzenia.Polecam kawę La karnita a także powiem wam że nie polecam nie dodawania cukru do kawy czy herbaty(no chyba że ktoś nie lubi cukru) gdyż w trakcie diety spada poziom cukru.Więc mówię że niewielka ilość cukru nie szkodzi a wręcz pomaga jak również pastylki miętowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×