Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praca

O CO PYTAJĄ NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ?

Polecane posty

Gość praca

ZŁOŻYŁAM PAPIERY DO FIRMY DO PRACY NA PRODUKCJI. O CO MOGĄ MNIE ZAPYTAĆ NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wszystko. Mogą też po prostu kazać Ci gadać i będą Cię obserwować. Posadzą cię twarzą pod światło, to ma Ciebie zdezorientować i zmusić do szczerości. Będzie ich interesować twoje doświadczenie życiowe, a także te związane z nową pracą. Nie będzie tematu tabu. Wygląd to pół sukcesu, tak piszą w książkach, a ci co będą ciebie pytać czytali te książki lub słyszeli o nich na kursach "jak zatrudniać pracowników". Masz być czyściutka, pachnąca, pewna siebie i elegancka. Patrz prosto w oczy twardo i do końca, mów jasno, konsekwentnie , nie zacinaj się. Spraw wrażenie, że zależy Ci na tej robocie. Mów jednym słowem to, co będą chcieli od Ciebie usłyszeć. A oni tylko tego oczekują. Na tej melodii świat stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca
PYTAŁAM POWAŻNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj może
odpowiedziałam Ci w drugim temacie który założyłaś. Ja w piątek byłam na podobnej rozmowie , bo też szukam pracy. Akurat tam gdzie ja byłam, dobrze płacą i dlatego zainteresowałam się ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×