Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka jedna ona

Czy warto trwać w takim związku?

Polecane posty

Czy warto trwać w związku w którym praktycznie całkowicie leży sfera seksualna? Jestem z moim facetem 2 lata. Tylko przez pierwsze pół roku było z tym dobrze. Potem gdy on zmienił pracę to zaczęło się dziać coraz gorzej. Mieszkamy ze sobą od pół roku, a seks uprawiamy raz na 10 dni, często jeszcze rzadziej. A nawet gdy już do tego dochodzi, to jest to szybkie, bez żadnych emocji i takie mechaniczne. Mój facet bardzo dużo pracuje, codziennie zmęczony wraca do domu, wtedy ma ochotę tylko spać. Stres i to wszystko odbija się na jego zdrowiu, także z jego potencją od pewnego czasu jest nie tak. Ma kłopoty ze wzwodem, też za szybko dochodzi. Rozmawiamy o tym, on wie że to jest problem, ale nic nie robi w tym kierunku. Wizyta u psychologa czy seksuologa odpada. Gdy mu to proponuję to od razu jest kłótnia, a potem parodniowe milczenie. On jest naprawdę dobrym człowiekiem, poza tymi problemami łożkowymi nigdy mnie nie zawiódł. No ale nie wiem co dalej z tym związkiem. Kocham go, chcę z nim być, myślimy o przyszłości. Ale czy to ma sens w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezkonktretów
Autorko,pożycie seksualne odgrywa wielką role w związku,ale jeśli nawet szwankuje podczas gdy cała reszta gra to myśle,że powinnaś dać Wam szanse.Co to za miłość,związek,jesli chcesz się poddać przy pierwszej próbie?Walcz o swojego faceta,wspieraj go,daj mu czas..Może wchodzi w gre zmiana pracy,może jemu potrzebna świadomość,że kochasz go mimo wszystko i że jesteś w stanie próbować przetrwać ten trudny czas...? Są ludzie,którzy o seksie nie umieją rozmawiać,więc nie naciskaj....kochaj go i okazuj mu to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4ds4sJuf534433d3ss3
Polecam DoktorPotencja.pl Kamagra od nich to rewelacja, wreszcie uczciwy sprzedawca z oryginalną Kamagrą. Jeżeli macie problemy z potencją i erekcją to z czystym sumieniem mogę zarekomendować. Kamagra pozwala na osiagniecie duzej erekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mechaniczna____pomarańcza
może praca mu przeszkadza w dobrym seksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy co dla kogo jest ważne... lepiej się wcześniej zastanowić niż potem być pośród związków nieudanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×