Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frappuchino

Dlaczego wiekszosc kobiet jest zazdrosna i weszy wszedzie zdrade

Polecane posty

Gość bo mają
niskie poczucie własnej wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebanalna
niepewność? brak zaufania? niskie poczucie własnej wartości? różnie bywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo większość facetów
to szuje i zdrajcy i jak kobieta raz czy drugi się przejedzie, to później jest podejrzliwa nawet w stosunku do tych uczciwych. A niskie poczucie wartości na pewno jeszcze pogarsza sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariya
A może dlatego, że widzą zachowanie mężczyzn? Mają w pracy żonatych kolegów, którzy je uwodzą, próbują poderwać. Może dlatego, że patrzą wokół i widzą, że o uczciwego mężczyznę naprawdę trudno. No i może też dlatego, że nie są naiwne i nie myślą, że to im się na pewno nie zdarzy, bo facet tak mocno kocha. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebanalna
analiza,interpretacja i szukanie dziury w calym,a potem ogólne niezadowolenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie bylam na topiku gdzie wiekszosc facetow ukrywa swoje kolezanki nawet przed nowymi dziewczynami bo zwyczajnie boja sie ze dziewczyna od razu utnie wszystkie kontakty z plcia przeciwna. dla mnie to jakas paranoja, zarowno ukrywanie znajomosci ze strony facetow jak rowniez wszystkie nakazy i zakazy ze strony dziewczyn jakby to naprawde zrobilo cos dobrego dla zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niech sie przerzuca na kobiety. smieszy mnie to ze wiekszosc mezczyzn, wiekszosc kolegow i tym podobne uogolnienia. wiekszosc malzenstw sie rozpada po pierwszym roku wiec po co biora slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie czasy teraz
mam koleżanke, która ma kochanka mlodszego ten kochanek ma dziewczyne, czasem ich widuje, jest w nim zakochana bardzo to widać, a on jest dla niej mily, uśmiecha sie, trzyma za reke .... gdyby nie to, że wiem to co wiem, obraz bylby sielankowy ... ile jest takich szczęśliwych dziewczyn, które nie znają tajemnic swoich ukochaanych facetów ???? myśle , że dużo i pewnie niejedna jest pewna swojego faceta , myśli kazdy ale nie on .... a tymczasem .... przykre to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety??? znam faceta ktory wykasowal panience wszystkie numery innych facetow...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście bo
statystyki twierdzą, że samców jest mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" mam koleżanke, która ma kochanka mlodszego ten kochanek ma dziewczyne, czasem ich widuje, jest w nim zakochana bardzo to widać, a on jest dla niej mily, uśmiecha sie, trzyma za reke .... gdyby nie to, że wiem to co wiem, obraz bylby sielankowy ... ile jest takich szczęśliwych dziewczyn, które nie znają tajemnic swoich ukochaanych facetów ???? myśle , że dużo i pewnie niejedna jest pewna swojego faceta , myśli kazdy ale nie on .... a tymczasem .... przykre to" Ale nie mnie? ech.. :D Niee, bo byś usłyszała, że go rzuciła. Znaczy, nie twoja koleżanka, tylko tamta dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie czasy teraz
ona go nie rzuci, bo nigdy sie o tym nie dowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się za dużo kafe naczytały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zabawne, ja się sama nie dowiedziałam, tylko zostałam poinformowana. Anonimowym smsem. Widać ktoś chciał skończyć rok dobrym uczynkiem :O I prawda jest taka, że nigdy nie wpadłoby mi do głowy samej mu (czy któremukolwiek) grzebać w jakichś rzeczach, ale zastanawiam się, czy nie warto... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×