Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość delka1986

Jak uwiesc pana z pod znaku Skorpion?

Polecane posty

Gość delka1986

Witam :) najchetniej chcialabym uslyszec rade od jakiegos Pana Skorpiona :) chodzi o to, ze poznalam fajnego faceta Skorpiona. znalismy sie wczesniej, ale tak naprawde na Sylwestrze, duzo rozmawialismy, potem tanczylismy i poszlo - pocalunek. Najgorsze jest to ze ja wiedzialam ze za 10- dni wyjezdza zagranice na 3 miesiace. Mimo to odzywal sie pisal, po 100 sms dziennie. wszystko cacy fajnie, nawet sie widzielismy. Pryztulanki, calowanki a mi az w glowie sie krecilo. Ale 3 dni przed wyjazdem przylapalam go w barze z inna; przy mnie siedzial przy niej po 2 stronie stolu, puszczal mi uwodzicielskie usmiechy i zniknal z Nia - juz nie wnikalam gdzie. Przestal sie tez odzywac i z tego co wiem juz wyjechal. Wczesniej mowil ze zaluje tego wyjazdu, bo poznal mnie itd. NIe powiem zalezy mi, uparta jestem i czuje ze to to. Nigdy tak sie przy nikim nie czulam. Cos go zdziwilo w mojej osobie. jestem blondynka ale twierdzi, ze to do mnie nie pasuje. Mowi niezly kamuflarz masz, ty wszystko i tak widzisz, nie jak typowa blondynka. Tylko nie wiem czy to zdziwienie pozytywne czy negatywne. Czytalam opinie innych - zeby uciekac od tego znaku, ale kto nie ryzykuje nic nie ma. Czytalam rowniez, ze faceci z tego znaku sami poluja, ze nalezy okazac im zainteresowanie, ze luczia czuc sie pewnie przy danej osobie. Lubie wyzwania, wydawalo mi sie ze nie jestem mu obojetna, ale nie wiem sama co myslec. Szczerze chcialabym, jak wroci jakos ciagnac to znajomosc. moze poczekac czy sie odezwie bedac za granica? a moze poprostu nic nie robic - ale tym samym okarze, ze wcale mi nie zalezalo. Moze jakas rada od Panow Skorpionow?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×