Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tagusa

Zakupy spożywcze w Warszawie

Polecane posty

Gość Tagusa

Chciałam zapytać, gdzie robicie zakupy spożywcze w Warszawie? Korzystanie z jakichś supermarketów, hipermarketów, czy też małych, sprawdzonych sklepów? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na co ci to wiedziec akzdy robi tam gdzie mu pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie robię zakupów w standardowych sklepach. Szczerze powiedziawszy raczej kupuję na a.pl i jestem bardzo zadowolona. Mają całkiem niezłe ceny, dobre produkty i szybką dostawę. Nie wyobrażam sobie tracić czas na jakieś durne łażenie po supermarkecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbnnn
w supermarketach bo jest taniej. Carrefour Auchan Lidl Biedronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale są jednak produkty, których nie kupisz w biedronce, bo albo są tak kiepskiej jakości albo ich tam po prostu nie ma. Ja podobnie jak Dejzi skapitulowałam i przestałam jeździć na zakupy. Oczywiście kupuję dalej w sklepie koło domu, ale duże zakupy zamawiam przez internet. A.pl ma bardzo niskie ceny i duży wybór. Wszytko ci przyjeżdża do domu, świeżutkie, elegancko zapakowane i co najważniejsze tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w Warszawie to raczej nie kupuję, ale często zamawiam przez internet, a jak wiadomo wiele firm dowozi towar do domu. Dla mnie to po prostu wygodna forma robienia zakupów. Ostatnio np. zamawiam w ten sposób wedliny na lap-pol.pl - mają bardzo smaczne wyroby i przyznam, ze dość oryginalne. Można u nich dostać szynkę serrano - jest po prostu wyśmienita. Warto zrobić u nich zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Codzienne zakupy robię w normalnych marketach. Czasami korzystam ze sklepu http://www.blackcaviar.pl/ . Mają ciekawe produkty które ciężko dostać w normalnym sklepie np świeże owoce morza. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio Alma. Mają fajne niepowtarzalne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalwinka33
Hejka:):). Ja robię zakupy w Realu bo jest niezwykle tanio i przystępnie;):) Polecam Bardo http://real.okazjum.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel1977
Jeżeli chodzi o Warszawę, polecam CI sklep frisco.pl, świetna wyszukiwarka produktów, można najpierw przejrzeć okazje cenowe, a potem zaszaleć np. w dziale kuchnie świata, u mnie sprawdził się dział dla dziecka, nakładki silikonowe na piersi uratowały mojej żonie życie! Nie musiałem wychodzić z domu aby je szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balotelli54
Hej:):) Lubię Lidla na Bemowie. Można tam kupić każdy produkt i zrobić znich każdy obiad :):) http://lidl.okazjum.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ja nie jadam obiadów to każdą kolację też mogę zrobić? Co, spamerko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamillllla
A ja tutaj http://www.frisco.pl/stn,tdLandingPage?gclid=CIWnhdPFwbgCFQ5b3godWkAAfw Najwygodniej i najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbi1
Fakt frico.pl jest niezłe, na razie to jedyny sklep internetowy, który się u mnie sprawdził, no i mają kupę produktów bio, a to dla mnie ważne i dla mojego maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkasulej
Do mnie przemawiał taki argument,że frisco ma swój własny magazyn, nie prowadzi sklepu otwartego - wniosek :nikt nie maca zywności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksenjja
Jeśli chodzi o frisco to fakt nikt niczego nie maca i nic się nie marnuje, ja zawsze dostaję świeży towar i to sobie cenię u nich najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowni Państwo, pracuję w firmie badawczej, która obecnie przeprowadza badanie dotyczące zakupów spożywczych dokonywanych przez internet. Poszukujemy osób, które robią tego typu zakupy oraz byłyby zainteresowane wzięciem udziału w badaniu. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy (soniasonia19921992@gmail.com). Badanie jest odpłatne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wniesienie zakupów pod same drzwi to jest to co lubię we frisco najbardziej. No i można na spokojnie w domku przy laptopie zrobić zakupy bez stresu, bez kolejki, chaosu, czekania na koszyk itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też to lubię, często korzystam z frisco bo chyba mają największy asortyment i dosyć przystępne ceny, mieszkam na drugim piętrze w bloku bez windy :/ wnoszenie zakupów to zawsze była masakra, dobrze, że można zrobić zakupy online, co nie raz mnie ratowało przed głodówką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiezdnypyl3333
Drugie piętro to nic takiego, ja mieszkam na 6 i często się winda psuje. We frisco często można dostać jakieś rabaty albo bony, zwłaszcza jak się robi większe zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka444
Wnieść, to sobie wniosę, aż takich ogromnych zakupów nie robię. Ale jak mam stać w kolejkach, to wolę jak mi dowiozą. Nie tracę czasu, i nie znoszę tych ludzi kłócących się przy kasach i przepychających między półkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka dni temu robiłam tam zakupy pierwszy raz i dostałam 30 zł na zakupy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo... ja też chce... to jakaś stała promocja czy jednorazowa akcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem fanką almy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabik44
Też na frisco dostałam 30 zł na pierwsze zakupy. Dostawę też miałam darmową, bo zamawiam zawsze więcej rzeczy. Trochę się obawiałam bo pierwszy raz tam zamawiam, ale jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaKawa99
A jak cenowo na tym frisco? Mi by nawet odpowiadała taka forma, bo nie mam czasu na zakupy i nienawidzę stania w kolejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyzwoicie, mówiąc ogólnie ;) Są produkty droższe i tańsze, często są promocje, ale nie tylko o cenę produktów się tu rozchodzi, weź pod uwagę też fakt, że kupując online nie wydajesz na dojazd, więc w ogólnym rozrachunku nawet płacąc nieco więcej, zaoszczędzisz trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoNicca66
Paliwo to jedno, oszczędza się też na kupowaniu tylko potrzebnych rzeczy, nie kupuje się na zapas czegoś, co później trzeba wyrzucać. Frisco jest widzę jednym z popularniejszych marketów internetowych, więc mogą sobie pozwolić na różne promocje i rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weszłam z ciekawości, niektóre produkty nawet -40% mają, nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×