Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcaca wiedziec

TAKI O TO ZESTAW NA STUDNIOWKE. MOŻE BYĆ?

Polecane posty

Gość chcaca wiedziec

zdjęć nie mam, ale krotko opiszę, łatwo można sobie wyobrazić: sukienka ecru(jaśniejszy odcień), mniej wiecej 7 cm przed kolana z ramiączkami, do tego ecru buty na wysokim obcasie i również w tym samym kolorze kopertówka. Co o tym sądzicie jako kreacja na studniówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla młodej dziewczyny może zbyt hmm ... 'ślubne'? Sukienka ok, ale dodatki mogłyby być nieco bardziej zwariowane, takie w kontrastujących kolorach ożywiłyby kreację:) W końcu to jest impreza, a nie wypad do filharmonii. Brawo za długość- jestem zdecydowanie ZA krótkimi sukienkami, gdybym mogła jeszcze raz wybierać sukienkę na studniówke, wybrałabym zdecydowanie krótką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhjh
a nie lepiej w czarnej ładnej sukience, tak jak przystało na bal studniówkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blyskoteczkazaprasza
bardzo ladny zestaw a tej czarnej lafiryndy nie sluchaj ona pewnie w jakiejs rozowej jaskrawej szmacie popierdolila na studniowke i nie wie ze to jednak specyficzna okazja i wymaga klasy ale co taka prostaczka moze wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiannnnnnnna.
Sukienka według tradycji powinna być długa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedi
Nie wiem czy ładne, ale na pewno nie eleganckie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryskka
pierwszy raz słysze, zeby sukienka na studniówke miała byc długa- chyba to jakas swieża tradycja, za moich czasów chodzilo się w spódnicy i bluzce, choc ja miałam sukienke- czarna za kolano, teraz widze, ze dziewwczyny chodza bardzo awangardowo ubrane, moim zdaniem strój na studniówke powinien byc elegancki ,prosty bez zbednych ozdobników -bo wtedy juz nie jest elegancki, a najistotniejsze- osoba w taki strój ubrana musi sie dobrze w nim czuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×