Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZaxMachine Kurenai Gaara-Gaara

palenie w miejscu publicznym

Polecane posty

Gość ty coco
fajna dupcia jesteś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaca_aca
wasze zycie towarzyskie przeniesie sie przed knajpe - to tyle :) bylam w uk jak wprowadzili zakaz. nie palilam mniej, za to czesciej wychodzialam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z zakazami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Richard Alpert
To będzie martwe prawo. A jak zabronią palić w knajpkach, to wiele z nich splajtuje, jak na Zachodzie. Smutne ale prawdziwe. Był reportaż o tym. Według mnie ta prohibicja potrwa góra 10-15 lat i wszystko wróci do normy. Zakazany owoc smakuje lepiej:) Nie rozumiem w niektórych krajach legalizują narkotyki (maryśke), a zabraniają palić. Coś chyba nie jest tak. Rozumiem szkoły, szpitale, ale nie przesadzajmy:o I mówie to mimo że nie pale. Ewentualnie powinni zrobić knajpy ''tylko dla palących'' i ''knajpy tylko dla niepalących''. To byłoby najsprawiedliwsze. W ogóle to pomysł kilku idealistów, którym się wydaje, że naprawią świat:o Chuja, nie naprawią. Niech się lepiej zajmą nielegalną produkcją narkotyków itd a nie bzdurami się zajmują. Ja jestem bardzo proeuropejski, ale od niektórych ich pomysłów to mnie głowa boli:o P.S. Coco de Beata, ładnie się prezentujesz na tej fotce 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w UK i powiem szczerze,ze mniej pale odkad wprowadzili zakaz:P No i w domu rowniez nie pale wychodze na balkon.I nie lubie przebywac w domach gdzie pala papierosy.Ale niektorzy palacze zaciecie sa nastawieni anty do tego zakazu.Bo wlasciciele narzekaja,ze mniej klientow.Ale nie rozumiem co jest przyjemnego w siedzeniu w chmurze dymu tytoniowego dzieki za kompement richard:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"legalizują narkotyki (maryśke), a zabraniają palić. Coś chyba nie jest tak." ale nikt nie zabroni Ci palic dslownie.Papierosy dalej beda w sprzedarzy:)Mozesz zapalic nazewnatrz klubu.Nie rozumiem o co tyle krzyku.A jesli jestes palaczem,ktory pali co pietnascie minut jednego papierosa to czemu przy tym trujesz innych?Inni nie maja czesto wyboru,bo palacze sa wszedzie.Skazujesz ich na palenie bierne.Przy swoim dziecku tez bedziesz palic(palisz)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie ladna dupa z Ciebie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×