Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość europejczyk7363762772

Romans związek z Ukrainką Ukraińcem ktoś miał

Polecane posty

Gość europejczyk7363762772

piszcie. Czy udało sie czy nie?? Jakie, jacy są??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahehe
nikt sie nie wypowie bo ukraincy sa za biedne i polskie kurewki nie chca sie z nimi bzykac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Juan De East EUROPA
Ukrainki są bardzo ładne ale przynajmniej z mojego doświadczenia stosunkowo nacjonalistyczne. Ubóstwiaja tą swoją Ukrainę. Niestety szybko się starzeją i brzydną. NIe wiem czy to wina ich klimatu czy tak już mają w genach. Ogólnie jakbyś chciał zacząć jakiś romans to one odmiennie niz polki leca na artystów itp. poetów, piosenkarzy. Musiałbyś być romantyczny na maksa. Polki bardziej lecą na materialne rzeczy i blizej ziemi. CO nie oznacza żę nie zaimponujesz ukraince pieniędzmi - lubią ładne rzeczy i ogólnie luksus. Polki aż tak na luksus nie lecą. Generalnie jak masz okazję to próbuj. Zobaczysz jaka to różnica i jak jest przyjemnie z taką miłą ukrainką niż z agresywną polką. Jednak uważaj, nie daj sie czasem oszukać itp. Ukrainka przez to ubóstwianie ukrainy może też patrzeć czasem na ciebie z góry albo pokłócić się na tematy polityczno historyczne (jak jest wykształcona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Juan De East EUROPA
a... od Ukrainek ładniejsze sa Rosjanki. To jest full wypas uroda jednak... hmm... jakoś sobie nie wyobrażam że dałbym radę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sadze aby to mialo jakies wielkie znaczenie, kobiety zawsze i wszedzie chca jednego- pieniedzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejczyk7363762772
Pytanie do studentów i studentek, bo ja jeszcze nie studiuję, ale wkrótce. Czy są ukraińskie studentki studiujące w Polsce, jesli spotkaliście, na jakiej uczelni, gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depeche 19
Tylko nie oglądajcie razem Ogniem i mieczem. To drażliwy temat, zgodzisz się Don Juan De East EUROPA ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Juan De East EUROPA
Ten też :) najdrażliwsza jednak historia niedawna - II wojna św, komunizm, lwów słowem sporo nas dzieli jeżeli nie wszystko. Na UJ możesz jakąś poznać. Jak koniecznie chcesz jakąś spotkać to idź do akademika piast :) chyba tam mieszkają obcokrajowcy. Opróćz tego w Krakowie możesz poznać też sporo ukrainek które tutaj balują. Na UE pewnie też jakaś się znajdzie, ew. ukraińcy. ALbo się do Lwowa przejedź. Przeglądnij sympatię, gumtree. itp. źródła :) Powiem Ci jednak że mnie mimo wszystko ciągnie do zachodnich dziewczyn :) jakieś hiszpanki, włoszki są jednak dużo bardziej wyluzowane chociaz moze i brzydsze i oczywiście polki jednak co by o nich nie mówić najlepsze. Sam ochotę miałem kiedyś na norweszki z uwagi że to blondynki i nieźle wyluzowane pod względem seksualnym. Jednak nigdy do tego kraju nie dotarłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejczyk7363762772
Podobno wśród Ukrainek, tez dużo jest naturalnych blondynek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukrainki studiują w polsce
bo dostają od polskiego rządu wyskowie stypendia. wyzsze niz najwyzsze stypendium dla polaka i wyzsze niz zarobki polaka swierzo po studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukrainki studiują w polsce
ukraincy tez oraz bialorusini itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukrainki studiują w polsce
skąd nasz rząd bierze na to pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Juan De East EUROPA
ja znalem tylko szatynki. A jakbyś sie przejechał na ukrainę to sporo też będzie ciemnej urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejczyk7363762772
Jeśli ktoś wie jak jest z ukraińskimi studentkami w Trójmieście niech napisze. Gdzie? I czy dużo?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejczyk7363762772
up :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejczyk7363762772
Może ktoś jednak wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejczyk7363762772
Nikt nie miał?? Jak wyżej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallla
A ja jestem juz ponad rok z Ukraincem. I jest bosko. NIdgy nie bylam z nikim tak szczesliwa, jesli chodzi o kulture i wartosci to oni maja podobne do naszych. Ale wiesz nie wiem czy do konca chodzi tu o narodowosc, kazdy jest inny, moze ja spotkalam poprostu kogos dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallla
i chce jeszcze dodac, ze znam tez jego rodzine i znajomych i sa to swietni ludzie. Wiec jesli masz okazje to polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,
Ja nie polecam, mojemu ojcu truła dupe taka jedna. Zaprosiła do siebie i udawała zakochaną, żeby dostać od niego zaproszenie do Polski i wypierd.olić do Niemiec. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miiek
Ja jestem w związku z Ukrainką i mamy razem dziecko wspólne a ona ma jeszcze dziecko z poprzedniego małżeństwa. Powiem tak są cudowne pod warunkiem jeśli zarabiasz na całą rodzinę, tolerujesz jej dziecko bardziej niż swoje, niewolne nic powiedzieć na jej rodzinę bo to są bogowie, jeśli zwrócisz uwagę , jej matka była w Polsce aby opiekować z dzieckiem, to zwróceniu uwagi aby nie przepajac dziecka aż tak że mleka niechce jeść stajesz się wrogiem. Powiem tak jeśli mógł bym wybierać to nie wybrał bym ukrainki a szczególnie z dzieckiem PAMIĘTAJCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miiek
A zwiedziłem większość Ukrainy, to powiem tak Ludzie: zależy na kogo się trafi Lwów - ludzie wredni -Chmielnicki - ludzie ok -Tarnopol - lie otk -Winnica - mniej więcej - Kijów - również ludzie wredni czuć Rosje - Krym - również nastawieni tylko na kasę, - Karpaty - ludzie fajny otwarcii pomocni Jeśli możesz jedź zwiedź, ale należy pamiętać ze nocne życie jest jak w polsce 5 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belmi
do Miiek: Lwów: ludzie wredni? Jakby w 2 minuty można było napisać analize 48 milionowego narodu... Nie twórz stereotypów, wszędzie może być różnie. Przynajmniej we Lwowie można się łatwo dogadac po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam z gory za bledy,bo jestem Ukrainka i nigdy nie uczylam jezyka Polskiego.Tylko na tyle,wiec mowie dobrze ale pisze z bledami. Powiem tak,Ukrainki sa piekne i sa brzydkie,tak samo jak i Polki. Ale na ogil ukrainki sa naprawde pielkne,madre i uwaga!!!maja pieniedzy.To wlasnie duzy blad,ze uwazaja ukraincow za biednych ludzi,uwazaja tak,bo do polskie przyjezdzaja ogolnie z Ukriny wschodzniej,to znaczy Lwow,Ternopol i t.p Miasta blizej do Rossii,gde mowia w jezyku rosyjkim,sa badzej bogate,wiec i ludzi tam bardzej zaradne.Ja jestem z Ukrainy,mam meza polaka,ktory zarabia dobrze,ale ja zarabiam wiecej od niego,prowadze firme na Ukraine i nie narzekam. Rowniez uwazam ze duzo zalezy od czlowieka,jestem osoba otwarta i mila,i szanuje innych ludzi.Do tego bardzej kocham Polske nizeli Ukraine,wiec to ze ktos pisal,ze Ukrainki modla sie na swoje panstwo,jest totalna bzdura. Po druge,prosze pamietac,ze polaki tez jada pracowac za granice,wiec co one tez uwazani za gorszych?Albo,jak co anglik,ktory chce ozenic sie z polka,tez bedzie zastanawial sie jak to jest,czy jest kurwa czy chce od niego cos dostac.Ludzi,ktorze tak mysla po prostu zalostne.Bo sa na swiece ludzi i LUDZIE,niezalezno od nacji.A Ukrainki sa przepiekne i pieknie wygladaja do starosci,po w ukrainkach i polkach i inych slowianksich dziewczynach plynie podobna krew.Wiec na ogil slowianskie dziewczyny sa najpieknejsze na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magiii212
Popieram Xeni wszędzie są ludzie i ludzie. Mam wspaniałego męża Ukraińca, od 5 lat jestęmy małżeństwem byłam na Ukrainie nieraz i uważam, że to przepiękny tajemniczy kraj. Oczywiście znam osobiście Ukrainki, które tylko na kasę lecą i nic więcej nie ma znaczenia, ale wszędzie są takie wiadomo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak to zawsze bywa Polacy myślą że są najlepsi, a ja jestem z Ukraińcem dwa lata mamy wspaniałego 5 miesięcznego synka i jesteśmy szczęśliwi znam dużo Ukraińców i są to naprawdę wspaniali ludzie bardzo gościnni i serdeczni a ze przyjeżdżają do nas pracować to nic złego my też jeździmy gdzie większą kasa a Ukrainki tak jak i polki są ładne i zaniedbane bo nie ma brzydkich kobiet tylko zaniedbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam inne doswiadczenie z mezem Ukraincem. Dopoki patrzysz w niego jak w obrazek to jeszcze ujedzie, ale nie daj Boze zbuntoj sie z jakiegos powodu. Stajesz sie wrogiem numer jeden, I nie wazne jak blaha byla sprawa. Po wielu ciezkich latach razem jestesmy po rozwodzie. jezeli malzenstwo bylo koszmarem to rozwod jest nim do potegi. Moj Ukrainiec nie ustapi, bedzie mscil sie po grob. Mam takie wrazenie, ze on paja nienawiscia do calego swiata. Jeszcze jak z nim bylam to tylko kombinowal jak tu komus (kto w jego chorym mniemaniu obrazil jego, albo jego kochane Ukraine, czy jego rodzine) dokopac. Po rozstaniu z Ukraincem, zostajesz bez alimentow, z dlugami I nerwica, no I do konca zycia bedziesz zyc w strachu przed jego atakiem. Status I wyksztalcenie nie maja znaczenia. Moj byl bardzo inteligetny I dobrze wyksztalcony. Przestrzegam wszystkie Polki do zwiazkow z Ukraincami. Moja ukrainska kolezanka powiedziala mi, ze jezeli nie masz ochoty kochac jego mamusi jak siebie samej, czy tez nie masz ochoty na poobijane oczy- to trzymaj sie z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×