Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość agent40

Pilnie szukam agentów i doradców finansowych do współpracy

Polecane posty

Gość agent40

Drogi agencie/doradco Pracowałeś/aś lub pracujesz w branży finanse i czujesz, że Twój wkład pracy był lub jest nieadekwatny do Twoich zarobków ? Przez wiele lat, związany byłem z firmą, która wówczas ( tak mi się wydawało ) spełniała wszelkie kryteria jakie konieczne są do osiągnięcia w niej sukcesu. Osiągnąłem tam też znaczny sukces chociaż droga do tego była żmudna i długa. W owym czasie nie interesowało mnie nic innego, żadna inna firma czy działalność. Miałem niezły styl życia, sporo oddanych liderów, czułem się wspaniale. Dużo się też tam nauczyłem. Około pół roku temu, zadzwonił do mnie mój stary znajomy, z którym się dawno nie widziałem. Powiedział mi, że od kilku lat, prowadzi własną multiagencję, i że razem ze swoimi agentami, postanowił wejść w nowy biznes finansowy. Zaprosił mnie też na rozmowę biznesową, odnośnie współpracy. Nie chciało mi się tam iść, ale postanowiłem go przynajmniej zobaczyć, coś na zasadzie: ”niech stracę, zobaczymy” I? Znalazłem to, czego szukałem!!! Gdy to zobaczyłem, to już od razu wiedziałem, że jest to coś w czym chciałbym zaistnieć. Wyglądało to bardzo atrakcyjnie. Długo się jednak wachałem zanim zdecydowałem się na współpracę ponieważ miałem na uwadze to, że wybudowałem już solidne fundamenty w poprzedniej firmie, i nie chciałem zostawiać swoich liderów. Po dłuższej analizie, w ciągu następnego tygodnia- wspólnie zorganizowaliśmy spotkanie z czołowymi liderami z mojej grupy, odnośnie nowej firmy. Wszyscy podjęliśmy świadomą decyzję i uznaliśmy, że jest to coś niezwykle atrakcyjnego w porównaniu do tego, czym przez ten cały czas, każdy z nas, miał okazję się zajmować teraz i w przeszłości. Jestem ciekawy, drogi agencie/doradco- co powiedziałbyś na to ? Gdybym pokazał Ci, że jest firma legalnie działająca w branży finanse, która ma swoje przedstawicielstwo w Polsce, działa dopiero od niecałego roku, a już jest gigantem , jeżeli chodzi o wynagradzanie swoich współpracowników. Co powiesz na to, gdybym Ci powiedział, bazując na moim półrocznym doświadczeniu- będąc związany z tą firmą, że można tu wypracować już po tygodniu współpracy- laptopa i telefon komórkowy, z dużym miesięcznym limitem do wykorzystania ? Co powiesz na to, gdybym Ci powiedział, że firma ta, za Twój wkład i pomoc, którą od Ciebie będzie oczekiwać- przekaże Ci do użytku służbowego i prywatnego- nowy samochód Infiniti FX 50S ? - ( Silnik o pojemności 5 litrów i mocy 390 KM oraz 7 biegowa automatyczna skrzynia biegów) Co powiesz na to, jeśli Ci powiem, że firma dopłaci Ci jeszcze 1000 zł lub 2000 zł miesięcznie do paliwa ? Co powiesz na to, jeśli oprócz znacznych dochodów, które przez cały czas będziesz uzyskiwał, firma za wyjątkowo dobre wyniki- zafunduje Ci ekstra podróż dookoła świata ? A co powiesz na to, gdy teraz Ci powiem, że współpracuję bezpośrednio z zarządem tej firmy, i będziemy ściśle razem ze sobą kooperować ? Ja już chyba wiem, co mi powiesz… Serdecznie zapraszam do kontaktu - agentów i doradców finansowych- z doświadczeniem w pracy, powyżej 30 lat. Tel. 668039792 Zobacz w też akcji- Infinity FX50S http://infiniticentrum.pl/fx.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×