Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hfgjdhfjdhfjdhfjdhfjdhjdjhjfh

ŚWIECĄCE KWIATY

Polecane posty

Gość hfgjdhfjdhfjdhfjdhfjdhjdjhjfh

dziś przegladajac allegro natrafiłam na ładne kwiatuszki ktore były by ozdobą mojego salonu, niestety nie trafiłam tutaj na takie ktore by pasowały do pokoju wiec szukam czegos "idealnego" i tanszego niz tutaj : http://www.allegro.pl/item885905219_swiecace_kwiaty_super_na_prezent_tajlandia.html najchetniej sama bym takie cos zrobiła z lampkami choinkowymi ale jestem laikiem w takich rzeczach moze jakies rady ?:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzecz gustu dla mnie kiczowate
juz lepiej proste galazki z malymi lampkami, mam nadziej ze nikt mi tego nie da na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgjdhfjdhfjdhfjdhfjdhjdjhjfh
moze niektore i kiczowate ale sam pomysł niezły :) a same gałązki nie beda mi pasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzecz gustu dla mnie kiczowate
w jednym fajnym mieszkaniu w Szwcji widzialam na korytarzu pod sufitem zamiast lampy takie dosc rosochate czarne galazki z malusienkimi lampeczkami ( o ile wiem, to w IKEI sa na baterie, ale moze mozna kabel ukryc w scianie jak w normalnej lampie). Bo pomysł ok tylko te zwiewne kwiatki dla mnie badziewiaste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wg mnie
nie przesadzaj kwiatki sa bardzo fajne i oryginalne sama bym sobie takie sprawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kicz.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
O matko-w którym miejscu są one fajne? kicz jak kiedyś obrzydliwe sztuczne róże w kryształowym wazonie.Powiedzcie,że to żart.Nie wierzę,że mogą się podobać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierrrrrrrrrr........licie
jak by sie nie podobały to ludzie ich nie kupują głupie babsztyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludziom podoba się różne badziewie, disco polo tez ma swoich zwolennikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaaaa
hej nie pytałam sie czy wam sie podoba czy nie ... pytałam sie jak takie cos samemu zrobic ;/ o gustach sie nie dyskutuje mnie sie podoba i tyle wam sie nie musi podobac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się ,że kwiaty i liście są zrobione z pończochy w różnych kolorach do tego druciki skrzętnie powyginane .Bazą zapewne są suche patyczki albo raczej grubsze kabelki .Myślę ze najpierw robi się płatki kwiatów i listki u nasady kwiatka ,potem się łączy/układa wokoło lampki na kształt kwiatka i tak po kolei każdą lampkę .Następnie kwiaty z lampkami mocuje się na końcu grubszego kabla /patyka a potem owija pończoszką w kolorze zielonym /brązowym gdzieniegdzie dokładając listek wzdłuż gałązki aż do samego końca .Dalszy odcinek kabelków zapewne jest na luźno lub tylko spięty zaciskiem ochraniając przed splątaniem i zakończeniem jest oczywiście wtyczka do kontaktu . Ilość lampek widać bardzo mała ok 20 sztuk max .jeśli masz czas ,ochotę na taką zabawę możesz śmiało zrobić taką lampkę sama. Ja za małego takie kwiatki robiłam z siostrą ,ale to czasy wczesnoszkolne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×