Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kampania reklamowaa

hmm czy moj facet juz mnie nie kocha??? nie wiem co myslec

Polecane posty

Gość kampania reklamowaa

hej 5 lat w zwiazku, wiadomo wzloty i upadki ostatnio cos sie zaczelo psuc, klocilismy sie rozstalismy sie na jakies 2 tyg on w tym czasie zeby niby zapomniec fotka jakies kolezanki itd po 2 tyg jednak stwierdzilismy ze nie mozemy bez siebie zyc on to pousuwal i wrocilismy do siebie... no aleja czulam ze cos nie tak.... no ale obiecalismy sobie szczerosc zaufanie itd i tym razem to ja go zawiodlam bo pisalam z kolega ktory jest we mnie zakochany ;/ sama nie wiem czemu ale culam sie taka jaaks samotna nie wiedzialam czy towszystko ma sens no ogubilam sie.on to odkryl i koniec. powiedial ze nie chce byc z kims komu nie moze ufac. no i przepraszalam go bo tak naprawde bardzo go kocham pogubilam sie i tyle on nie chcial mi wybaczyc , powiedzialam ze zrobie wszystko ze sie zmienie i po chwili dostalam od niego smsa skoro zrobisz wszystko to poszukaj kolezanki do trojkata :( to nie jest zadna prowokacja ja 24 lata on 27 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuppuuuppppuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuppuuuppppuuuu
debilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only Nose Job
Ja znam sie z mezczyzna 5 lat. Bylismy ze soba max 28 dni. Nie mam wiadra by zaspokoic go seksualnie. Przyjaciele powiedzieli bym rzuciala go (gdy nawiazywalismy znajomosc). Wszyscy powiedzieli, zeby go zostawic. Mezczyzni ujawnili o nim negatywne opinie. Kobiety ujawnily negatywne opinie. Wiekszosc dokonujaca oceny - to ludzie wyksztalcenie (jedna osoba z tytulem Dr ekonomii). Best regards, Nie warto sie wahac - jedynie zakonczyc jesli relacja nie ma sensu i przyszlosci (warto zakonczyc grzecznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only Nose Job
I przyznam sie szczerze - ze tylko najgorszy mlot polecilby mi tego mezczyzne na meza. Podkreslam --- osoby wyksztalcone, osiagajace w zyciu sukcesy zarowno zawodowe jak i prywatne - jednoznacznie powiedzialy - absolutnie odpusc sobie goscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampania reklamowaa
no jestem w wielkiej rozterce, kocham go ale widze ze zaczyna przeginac.. wiem nie jestem swieta moze to i przeze mnie robi mi na zlosc wczesniej o tym nie wspominal... ale widze ze seks go nudzi robil by to 7 razy dziennie a dla mnie wazniejsze sa inne wartosci tez;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only Nose Job
jestem ciekawa kto odpowiada za kiepska reklame soczku pomaranczowego Tymbark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only Nose Job
Podkreslam - trzeba byc serio mlotem - by rekomendowac na meza ogiera. Wiecznie niewyzytego ogiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampania reklamowaa
podnosze temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli po 5-ciu latach się rozpadło to nie wraca się Poszukaj sobie nowego faceta On prawdopodobnie nic nie znalazł i chce do ciebie wrócić bo brakuje mu seksu Jeżeli zaczęliśmy systematycznie żyć w związku seksualnym to potem trudno z niego zrezygnować Kobiety pod tym względem maja łatwiej do znalezienia sobie faceta do seksu u nas jest trudniej bo w pewnym wieku każda kobieta patrzy na takiego faceta z rezerwą że nie ma partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only Nose Job
dd istotnie. Dlatego korzystnie znalezc nowego partnera a nie grzebac w nieudanej przeszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×