Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beacik26

chcę mieć dzidziusia, zaczynamy starania

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) Normalnie szok zrobiłam teścik i wyszły 2 kreseczki !! :) Aż mi sie łezki zakręciły :) Fakt testowa nie tak bardzo ciemna jak kontrolna ale się pojawiła :):):) Jeszcze nie mogę w to uwierzyć ;) Bardzo bardzo się ciesze ale bede pewniejsza jak będe miała potwierdzenie od ginka że to ciąża i ze wszystko jest ok, bo to wiadomo z tymi testami różnie bywa i jeszcze tak bardzo się nie nastawiam:( Ale mam wielką nadzieje że to moja najdroższa fasolinka :):):) Postanowiłam że jeszcze nikomu o tym nie powiem narazie wiecie tylko Wy i mój mężulek który na tę wiadomość osłupiał i nie mógł słowa z siebie wydusić hehe :) W poniedziałek powtórze test dla jeszcze większej pewności :) Kochane jestem w szoku po takiej wiadomości a tu niestety czeka mnie okropny dzię będe kuć do egzaminów, ale już sobie wyobrażam jak ja się naucze bo głowie będe miała wogóle co innego hehe:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka co za wiadomość!!!!!!GRATULUJE!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No narazie nie dziękuje, bo nie jestem jeszcze na 100% pewna czy to to. Wiadomo testy testami i tego się boje najbardziej :( Lola a Ty kiedy robisz teścik tez czekamy na wiadomość od Ciebie :) a te bóle brzuszka to pewnie wcale nie na @ :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xellkaa
Majeczka87 - gratulacje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również gratuluję zafasolkowania majeczko :D u mnie wszystko po staremu, chyba zbliża się @ bo zaczęły mi potwornie boleć piersi, nawet jak oddycham to bolą, i są trochę twarde. wczoraj dokuczałam mojemu M tak dla zabawy, on na mnie krzyknął a ja śmiałam się i płakałam jednocześnie.. łzy jak grochy mi płynęły i nie mogłam opanować śmiechu.. :D nigdy tak nie miałam, dziwne doświadczenie. naszła mnie taka myśl..dopiero jak staramy się o dziecko, dostrzegamy różnice w barwie, konsystencji itd śluzu, niektóre czują, że mają skok tempki bez jej mierzenia, różnice w bólu piersi itp. Dopiero gdy zaczynamy się starać zaczynamy dostrzegać te sprawy, które wcześniej były dla nas tylko "dodatkami do cyklu", wcześniej nie zdawałyśmy sobie sprawy z tego, że kiedyś te "dodatki" będą miały wpływ na poczęcie wymarzonego i wymodlonego dziecka.. całuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xellkaa
Agaz i Majeczko - mam do Was pytanie, przez ile dni w tym udanym cyklu staraliscie sie? Np. miedzy 10 a 20 dniem, codziennie, albo co drugi dzien? Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje z calego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samosia Gosia a może te bolące piersi to nie na @ tylko na co innego u mnie tak było bolały bardzo bardziej jak przed @, były jak z ołowiu i takie jakby twarde. A o tym dostrzeganiu zmian tj. śluz, mierzenie tempki to masz racje gdy zaczynamy myśleć o dzidziusiu wtedy zwracamy na to większą uwagę, kiedy przedtem to było coś normalnego. Xellkaa ja sobie notowałam kiedy się staraliśmy i tak @ zaczęła mi msię 6.01 a staranka były, 15.01 ; 17.01; 18.01 ; 19.01 i 22.01. Boże tak pragne aby to się okazało prawdziwe żeby te testy nie były mylące :( No ale jak narazie @ nie mam, i dlatego mam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka suuuuper gratuluje ten nasz 4 cykl jest szczesliwy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Agaz a jak Ty żyjesz z tą świadomością o fasolce ? bo ja nie moge uwierzyć. Fakt to tylko testy to potwierdziły ale najważniejsza jest wizyta u ginka ja chyba pójde pod koniec lutego a Ty? Znalazłam fajną stronke mozna policzyć ile ma już dzidzia :) http://dziecko.haczewski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitia
gratuluje majeczka, fantastyczne sa te dwie kreseczki jak sie widzi, jeszcze raz stwierdzam ze ta nasza tabelka zdecydowanie potrzebuje uaktualnienia. Niektore trzeba przerzucic do ciezaroweczek :) jeszcze raz majeczka gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Wiecie co zaczne odrazu:P dzis rano znow sie pokusilam i zrobilam test.. zrobilam, zostawilam go na pare minutek.. po okolo 5 minutkach poszlam zobaczyc co tam widac ..a tam widze 2 kreseczki.. tzn ta druga jest bardzo slaba ale jest.. dla pewnosci zrobilam drugi tescik po godzince zeby sprawdzic czy cos pokaze i wyszlo to samo!! jak myslicie? czy jest nadzieja ze jestem w ciazy?? ta niepewnosc jest straszna! okres jeszcze mi sie nie spoznia, to moj 26 dzien cyklu.. kiedy powinnam powtorzyc test? Majeczka super wiadomosc!! GRATULUJE! Pamietaj o zdawaniu relacji jak sie czujesz ;) A jak tam reszta forumowiczek? Buzialki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xellkaa
TaliaD - gratulacje!!!! jak sa 2 kreski to trzeba sie cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitia
Gratulacje dziewczyny widze ze ten miesiac jest dla nas szczegolnie szczesliwy, mam nadzieje ze i nam przyniesie te dwie kreseczki, jeszcze raz gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitia
NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL majnona...............22.........22.01.........22.01.... ........ .5 oOomadalenaoOo....20.........31.01..........31.01....... .....1 lola.....................21......... 01.02 ............. ? ..............5 FeBe...................27.........14.02..........14.02.. ........ ..4 xellkaa.................28.........15.02.........14.02.. .. ........ .9 Beacik26..............26........ 20.02......... 21.02............. 4 haga...................28..........02.03.........02.03.. ............1 anitia..................28........01.02...........01.03. ............2 Ciężaroweczki NICK..............WIEK........Tydz.ciąży..........dzień rozpakowania Jessica_27............27.........? ......... . ..?......... agaz26................26......... ?........... ? ........ Majeczka87..........23..........?..............?............. Talia_D................22..........?..............?...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie sie nie ciesze bo jakos nie chce mi sie wierzyc w te kreski.. niedlugo zwariuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze jeszcze nie powinnam sie byc w tabelce ciazearoweczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xellkaa
A to dlaczego? :) Test wyszedl pozytywny wiec wszystko dobrze sie uklada!!! Spokojnie - my trzymamy kciuki i jestesmy z Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ale jakos nie jestem przekonana do tego testu.. druga kreseczka ledwo ledwo widoczna..i to mnie jakos nie przekonuje! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitia
Jest druga kreseczka wiec sie ciesz dziewczyno, a juz za pare dni jak bedziesz wymiotowala rano:) nie bedziesz miala juz watpliwosci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko ze dzis powtorzylam test i nic na nim nie widze.. nie rozumiem dlaczego w takim razie wczoraj obydwa testy pokazaly bardzo slaba druga kreseczke.. a dzis nic..juz sama nie wiem co mam myslec... A co tam u Was dziewczyny? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaninimowaja
zrób sobie jutro rano test z krwi - beta HCG, jak robisz prywatnie to można zamowić wynik na popołudnie :) ja też miałam bardzo słabe te kreseczki ;) a dziś już 16 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle, ze ja nawet nie wiem gdzie mam pojsc taki tescik zrobic.. nie mieszkam w Polsce .. Dziewczyny gdzie sie podziewacie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Talia_D aaninimowaja ma racje zrób sobie test z krwi wtedy będziesz miała 100% pewności bo z tymi testami to różnie bywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaninimowaja Gratuluje! :)mam nadzieje, niedlugo tez bedziemy brzuszkowate:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie zauwazylam... ale ja nie wiem gdzie ja mam isc ten tescik zrobic.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj jakiegoś prywatnego laboratorium i tam wykonasz test.W Polsce wykonanie takiego testu kosztuje 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w tym miescie kupe lat i nigdy nie zauwazylam zadnego laboratorium.. a myslicie ze lekarz domowy moze wykonac takie badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia.Spróbuj nawet jak nie może cię skierować na takie badanie to powie ci gdzie masz się udać.Ja też muszę kupić test i zrobić bo@ nadal nie mam .Nie wiem kiedy to zrobię bo na razie jestem chora:(Sama już nie wiem od czasu do czasu boli mnie brzuch ale tylko chwilkę i potem przechodzi.Oprócz tego nie mam żadnych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro chyba sie przejde do lekarza.. ale zawsze jak juz sie zdecyduje pojsc do niego to w ten sam dzien @ nadchodzi wiec moze sie wstrzymam :P mam nadzieje ze ta malpa nie nadejdzie u nas wszystkich na 9 miesiecy :) Lola ja tez nie mam zadnych objawow procz wlasnie pobolewania brzucha jak na @, tak mam juz od jakiegos tygodnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×