Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mazurska noc kabaretowa

ćwiczyłam dziś na easy shaper...daje wycisk

Polecane posty

Gość mazurska noc kabaretowa

czesc od dzis zaczełam cwiczenia na easy shaper zapraszam wszytskich na ten topc, ktorzy cwicza na jakis przyrzadach ale i tez bez ( po prostu sobie cwicza) powiem szczerze, nie myslalam, ze to urzadzonko tak daje w kosc, boli mnie cale cialo :) jutro znow pocwicze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptycznasceptyczka
To chyba do tej pory tylko leżałaś na kanapie... Ja nie jestem specjalnie wysportowana (pływam tylko 2 razy w tygodniu i raz chodzę na body pump), ale jak mi koleżanka dała pomachać na tym czymś to myślałam, że się posikam ze śmiechu - oporu prawie żadnego, za to trzeba jakieś pokręcone pozycje przyjmować ROTFL Nie bolało mnie oczywiśćie nic, bo i po czym? A nawiasem mówiąc to nie wiem po co to komu, skoro można kupić za parę złotych zwykłą gumę do rozciągania i hantle, i mieć to samo, a raczej lepiej, bo o wiele więcej możliwości. P.S. A koleżanka też poszła po rozum do głowy, po miesiącu sprzedała ustrojstwo i zapisała się na siłownię. Teraz sama się śmieje ze swojej easy naiwności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurska noc kabaretowa
no jak z 3 razy machnełas nogą to się nie dziwię, ze cie nic nie bolało ja zrobiłam o wiele wiecej powtórzeń i nie krytykuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptycznasceptyczka
Nie 3 razy, tylko 3 czy 4 serie po kilkanaście powtórzeń, na pośladki niby to miało być. POtem dałam spokój, bo mogłabym tak maachać i maaaaaachać, nie widziałam celu ani sensu kontynuować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurska noc kabaretowa
po kilku razach to nie dziwota, ze zadnych efektów zadne cwiczenie po takim czasie nie zrobi oszałamiających efektów :) a ja juz 3 dzien cwicze i nie poddaje sie oprocz easy shapera robie tez inne cwiczenia, biore therm line forte, smaruje sie balsamem wyszczuplajacym, ograniczyłam słodycze i ziemniaki :) aby do wiosny, moze sie uda cos zgubić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania M.
widzę, że tutaj też koleżanka sceptyczka wsadziła swoje 3grosze :D to jak w moim poście... Do autorki: ja też zaczęłam ćwiczyć, tylko na air walkerze (za co zostałam strasznie skrytykowana przez tą osobę sceptyczną ... nc ... ) dzisiaj 4 dzień. Bolą mnie nogi, ale daję radę. Trzymaj się i ćwiczmy razem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość therm line i podobne
działają u ludzi ćwiczących intensywnie (interwały, siłownia etc.) i stosujących dobrze opracowaną, ściśle przestrzeganą dietę. W przypadku amatorów to strata kasy i co najwyżej efekt placebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurska noc kabaretowa
Ania M :) witaj w klubie cwiczących :) nie przejmuje się krytycznymi wpisami :) ciesze sie, ze również cwiczysz ;) i tez 4 dzien ja powiem, ze mnie tez bolą nogi ( tak jakby paliły w srodku) bede tu zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurska noc kabaretowa
Ania M równiez Cie pozdrawiam i trzymaj sie dzielnie w cwiczeniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHCESZ SCHUDNĄĆgt
CHCESZ SCHUDNĄĆ???$ bez podjadania i efektu jojo? Sprawdz DIETA INDYWIDUALNA dla kobiet! i zmien swoje zycie! www.dieta4u.com.pl/kobiety.html zapoznaj sie - nic nie tracisz a mozesz wiele zyskac Twoja dieta dla kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurska noc kabaretowa
Ania M. jak tam Twoje cwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurska noc kabaretowa
sylwana bardzo Ci dziekuje ja dzis kolejny dzien z easy shaperem idzie mi coraz lepiej oby efekt był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurska noc kabaretowa
hej ja juz 9 dzien na easy :) Ania M. a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurska noc kabaretowa
Hej przyłączy się ktoś do mnie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania M.
przepraszam, że dopiero dziś, ale nie było mnie w domu parę dni ... Nom, ja jeszcze daję radę ;) chociaż czasem taaaak mi się nie chce :( ;) a jak tam u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurska noc kabaretowa
hej :) ja ciwcze na easy shaper (tak ponad godzine) i jeszcze pozniej tak 30-40 min takie rozne cwiczonka (brzuszki, sklony, rowerek w powietrzu) smaruje sie balsamem eveline jem mniej, ale nie odmawiam sobie czasem ciasteczka :P moja slabosc i jak na razie udalo mi sie zgubic po 1 cm w biodrach i 2 cm w talii uda nie chce zmalec...ale nie poddaje sie aaa i jeszcze na uda cwicze na agrafce motylku - tk co 2-gi dzien to tyle u mnie :)pozdrawiam i tez mi sie czesto nie chceeeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 33333333333333333
Przy tego typu zabawie/ćwiczeniach, tyle zachodu a w zasadzie straty czasu i jeśli to jest w jakimś klubie, pieniędzy!1!!!!!!!!!!!!!!!!! Moje drogie kobiety, nie ważny jakiś tam sprzęt "easy shaper" a ważny jest wysiłek fizyczny na poziomie potu przy spełnieniu takich dodatkowych warunków jak prawidłowe odżywianie,oczyszczanie organizmu z toksyn, higiena, pozytywne nastawienie psychiczne. I to jest cała filozofia ćwiczeń i zdrowia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moim skromnym zdaniem najzdrowsze , najtańsze, najmniej czasochłonne są ćwiczenia aerobowe na świeżym powietrzu w postaci jazdy na rowerze górskim na "ostrym trybie" wg zasady 3 x 30 x 130( jest to minimum by nie chorować) a niezaszkodzi codziennie. SZczegóły dot. zdrowego stylu życia można znaleźć w necie pod linkami: www.vademecum.zdrowia.prv.pl http://video.google.com/videoplay?docid=6169050139483021263

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testerka3
SUPER KONKURS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Punkty zbierasz za codzienne logowanie. Już po kilku dniach możesz wymienić na ekstra nagrody! Gry, akcesoria komputerowe, telefony! Wszystko za darmo! http://odlotek.pl/zaproszenie/1725

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurska noc kabaretowa
to zdjęcie to super podszyw- usmiałam się naprawdę :) nie bede juz tu nic wpisywac, bo widzę, ze nie ma sensu wracam do moich cwiczeń spaślaczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×