Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Łodzianin Rebeliant

Łódzkie realia

Polecane posty

Gość Łodzianin Rebeliant

Panowie wnioskując po zebraniu niedzielnym NIC na lepsze nie będzie.Kier.P.Kacprzak(Żbik) w kądzieli z dyr.A Lewandowskim(sadownik) chcą udowodnić firmie że My (czyt,BIAŁE MURZYNY) jesteśmy nie ludźmi,lecz numerami statystycznymi dla Nich po prostu jesteśmy jednym WIELKIM ZEREM!!Czy podobało Wam się zachowanie Dyr. i ker.? Chyba było mało kulturalne.Nic Nam nie pozostało innego jak wyjść na front i tak prędzej czy później Nas zwolnią.Wiem co mówię.Więc może jak już raz się pokazaliśmy to może drugi raz ale bardziej efektowniej?Co Wy na to?Teraz walczmy już o wszystko(warunki socjalno-bytowe) pamiętajmy o Tym że większość z Nas ma rodziny na utrzymaniu ale nie bójmy się Tego zrobić.Wiem,że nie wszyscy się dołączą mam na myśli sławną na całą już Polskę;)GROUP KACZY,ale olejmy ich tak samo jak Oni to zrobili.Szefostwo Nasze Łódzkie chce Nas skłucić NIE DAJMY SIĘ!! Nie rozgraniczajmy się na Grupy Inkasenckie i Grupy Bankomatowe.Co wszyscy mamy w umowach po wpisywane?!(Przypominam że KONWOJENT-KIEROWCA)Nie dajmy się oszukiwać i okradać firmie przez jakieś bzdurne limity RBH czy nawet jak ostatni hit limit spalania samochodów.Dane producentów samochodów Naszych nie podają wcale takiego spalania to jest chore.KOLEDZY ZRÓBMY WRESZCIE TEN KROK KTÓRY DAWNO POWINIEN BYĆ POCZYNIONY.Pokażmy SOLIDowi,że że oprócz ZERA jesteśmy mądrymi inteligtnymi ludźmi.Niech nie mówią że Nie potrafimy pracować że jesteśmy kulą u nogi dla firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×