Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa_aaa_

PRACA W COMMERCIAL UNION OBECNIE AVIVA

Polecane posty

Gość ciekawa_aaa_

Hej, zamierzam podjac prace w firmie Aviva, jestem przed szkoleniem, prosze o opinie na temat takiej pracy. Moze pracowal lub pracuje ktos z Was dla tej firmy?? warto??? obiecuja wiele a jak jest naprawde??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam
przez 2 miesiące (rok temu) pracowałam w CU - zajmowałam się rekrutacja pracowników. nie polecam - miałam kontakt z doradcami, więc wiem, jak narzekali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bydgoszczanka30
Ide na rozmowe do tej firmy czego mam sie spodziewac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ama8728763
Narzekają Ci, którym nie wyszło :) Ja jestem kierownikiem od roku. W biurze, w którym pracuję wszyscy agenci pracujący dłużej ode mnie narzekają pomimo, że nie ma tam osoby, która zarabia mniej niż 10000 zł miesięcznie. Więc dlaczego narzekają? To proste -Młodzi agenci to dla nich konkurencja. Szczerze polecam tą firmę, oczywiście tylko ambitnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operacje finansowe Krzak SA
Najbardziej koszmarne miejsce w jakim kiedykolwiek pracowałam. Na szczęście znalazłam nową prace i wkrótce zapomnę o tym miejscu! Średnio dwa razy w roku organizowane są "naloty" czyli tzw zwolnienia grupowe bo cięcia, kryzys itp prezesi kupują sobie bryki po 200-300 tys, służbowe hotele, ekskluzywne restauracje, loty biznes klasa, nawet prywatne zakupy w spożywczaku biora na fakture a zwyklych ludzi na bruk. Mnóstwo ludzi Tyra tam za psie pieniadze po 10-15 h na dobe bez umowy o prace - na umowę zlecenie bo tak jest taniej! Ludzi sie tam traktuje gorzej niz zwierzęta albo robisz co ci każą nawet jesli jest to niezgodne z prawem albo won! Często kierownikami zostaja przyjaciele/przyjaciolki Pana dyrektora/Pani Dyrektor danego departamentu bez kompetencji i przygotowania zawodowego oraz predyspozycji. Smiech na sali, powiedzmy Pani kierownik akceptuje bardzo ważne dokumenty finansowe nie wiedzac co podpisuje i czy dokument jest prawidłowy czy jest tzn świnią:) debet, kredyt wszystko jedno , byle szybciej, byle więcej, masakra Szczerze przestrzegam przed tą szopą, która sama idzie ku upadkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×