Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lena122111

Syn meza z pierwszego malzenstwa doprowadza mnie do szalu!

Polecane posty

Gość Lena122111

Co robic? 15-letni syn meza z jego pierwszego malzenstwa jest nie do zniesienia, jest zlosliwy, niegrzeczny, nieustannie celowo prowokuje konflikty. Podpuszcza ojca,swietnie nim manipuluje i celowo wyprowadza z rownowagi, robi jakies podstepne afery, tlucze niemilosiernie moje dzieci (a zaraz placze ze to one go bily) i ma tyle zlej woli, ze nie wiem co robic. Jest to w 90% robota jego matki, tak mysle, podpuszczanej przez przyjaciolki. Slowem paranoja. Moja dobra wola - a mialam jej duzo - wyczerpala sie. Czy ktos jest w podopbnej sytuacji i ma pomysl co z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena122111
Dodam ze tolerujemy sie i to wszystko. I obchodzimy z daleka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lois Griffin
lena przedewszystkim musisz porozmawiac z mezem..to jego ojciec i niestety bez bata na tylek sie nie obejdzie..dzieciak dorasta i jest zly na caly swiat..to nie jego wina...on ma tylko 15 lat..od wychowywania sa rodzice...w tym przypadku niewiele zdialasz...pogadaj z mezem.Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfffgfgfgfgfffgfggd
Hahaha, uwielbiam to :D Druga żona i jej dzieci - biedne ofiary sterowanego przez okropną matkę-potwora bachora z pierwszego małżeństwa :D :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te lenoooooooooo
a po się pchałaś do łózka facetowi z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać leno
ze nie cierpisz tego chłopca,. a twoje dzieci to taaaaaaaaaakie świetoszki. chorela, tylko dlaczego są takie podłe? po mamusi to mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i już wsiadły byłe wszechwiedd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i już wsiadły byłe
wszechwiedzące, po kilku zdaniach znają sytuacje lepiej niż sama autorka :o żenada nie rozumiecie porblemu głupie cipy, brak spermy wam do głowy uderza? :D kobieta wyraźnie pisze, że to gnój z byłego związku jest niewychowany i matka nim staruje, a te kurwy czytają, że wina autorki i jej dzieci żenada na całego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Ja bym mu strzelił w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak kolejna wredna
eks o niczym innym nie myśli tylko o tym by przez buntowanie wstrętnego dzieciaka dopiekać anielskiej i wspaniałej nowej żonie i jej cudownym pociechom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahabuchaha
z ojcem sobie poradziłaś, bo prosto było, d..py dać, a teraz z dzieckiem nie potrafisz?? Chyba jesteś bardzo ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam w podobnej sytuacji
tylko,ze corka mojego faceta jest dorosla kobieta ( obecnie28lat).Manipulacje,klamstwa,prowokacje itp.Niestety,nie pomogly rozmowy.Wyprowadzialam sie .Mam komfort psych.i zaluje,ze nie zdobylam sie na odwage odchodzac wczesniej.Zmarnowalam 8 lat!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasasasa
jest w trudnym wieku, do tego sytuacja też nie najlepsza, spróbuj spojrzeć jego oczami i więcej wyrozumiałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdgfshfsghsf
Kobieta pisze ze ma problem a ex jak zwykle kota odwroca ogonem i beda pisaly jak to jest. Czy kiedys jakas ex zrozumie sens tego co jest napisane czy zawsze beda to juz glupie pi**y nie umiejaca zrozumiec problemu innych ludzi tylko widzace czubek swojego zostawione i porzuconego biednego ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten problem już dawno
rozwiązano w legendach i podaniach ludowych tudzież bajkach otruj go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljljljkljljjljll
ZŁA EKS, ZŁE DZIECI Tylko ty dobra :D I twoje cudowne pociechy :D HAHAHAHHAHAHA P.s. Nie jestem ani ex, ani next :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdfgdsfghfsh
A CO NIE MOZE TAK BYC. zAWSZE TA NEXT I JEJ DZIECI SA DO DUPY ??????????????? Kobieta ma problem i pyta o normalne rady a nie jakies opinie.Takie trudne do zrozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdffdhdfhdfh
To daj jej radę :D Ale skoro nie widzisz, że ma zryte pod beretem, to już nie nasz problem :D Autorko, zamknij tego chłopca w piwnicy. Znoś mu posiłki raz na 3 dni. Niech ma za swoje, że ma taką "okropną matkę"! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbnbnbnbv
Bo oczywiście była żona się nudzi, nie ma zadnych zmartwień i nic do roboty, tylko myśli jakby tu dopiec nowej dupie byłego męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do widać leno
a skąd wiesz, że dzieci autorki tematu są wredne? bo czytam, czytam i jakoś nigdzie tego nie widzę, masz jakieś nadnaturalne zdolności, że to wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbnbnbnbv
do widać leno - uważaj, bo autorka topicu by się przyznała, że ma niewychowane dzieci 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollina27
no bo niestety tak jest, że byłe napuszczają swoje dzieci !!! w moim przypadku jest podobnie, z tym że córki mojego męża są dla mnie bardzo dobre, ale za to dla męża i jego rodziców nie do końca i widać w tym rękę matki. mnie to okropnie wkurza!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze to rozumiem
ja też bym pewnie napuszczała przeciwko następnej babie, taka chora natura kobiety niestety w większości przypadków, pewnie się tu oburzycie i nikt się nie przyzna ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llpp
Niestety, ale byle zony sa jak psy ogrodnika, mimo iz same ulozyly sobie zycie na nowo(albo i nie, wtedy to w ogole sa sfrustrowanymi zolzami)) to nie moga zdzierzyc faktu, ze byly maz znalazl szczescie u innej kobiety. Zamiast sie cieszyc, ze wszystko sie w miare uklada, ojciec interesuje sie dziecmi, dzieci lubia nowa partnerke ojca, to te maca, manipuluja dziecmi i sa chore z zawisci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbnbnbnbv
"Niestety, ale byle zony sa jak psy ogrodnika" Tylko czekać, aż ciebie też kopnie w (puszczalską) dupę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbnbnbnbv
A tak na marginesie, generalizowanie to cecha bardzo ograniczonych ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llpp
Tylko czekać, aż ciebie też kopnie w (puszczalską) d**ę i to jest wlasnie ciezki przyklad frustratki zyciowej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbnbnbnbv
Muszę cię rozczarować, ale nie jestem ex tępa pipo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregegetg
tępa pipo, a gdzie poprzednik napisał o tobie jako o ex?? napisał tylko o twojej frustracji życiowej i miał świętą rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbnbnbnbv
Psycholog to z niego nie będzie :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×