Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieswiadoma gocha

pracownik interwencyjny-proszę o pomoc

Polecane posty

Gość nieswiadoma gocha

Witam serdecznie.. Czy ktoś z Was pracował lub pracuje jako pracownik interwencyjny ? Czy mozecie mi powiedziec na ile podpisuje sie umowe i jakie jest wynagrodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieswiadoma gocha
proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to jest pracownik interw
interwencyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik interwencyjne
podpisuje umowę na rok i dostaje najniższą krają, ewentualnie jak z własnej woli pracodawcy możesz dostać większa kasę, ale na ogół jest po umowa na pełen etat (chociaż z tym etatem nie jestem tak do końca pewna), jest ona na rok i na podstawowej stawce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieswiadoma gocha
Aha ;) Cyli jak teraz konczy mi się staż to mogę się starać zeby kierownik wystąpił do biura pracy o mnie jako o pracownika interwencyjnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddzzzz
musisz spelniac warunki s atakie jak na staz art 49 ustawy o promocji zatrudnienia a nie ma reguly na jak dlugo umowa moze byc nawet namiesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieswiadoma gocha
Mam 20 lat, 31 koncze staz... wczesniej nie bylam nigdzie zatrudniona "na umowę". Spełniam warunki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xnxbbxbx
oczywiscie ze spelniasz warunki Prace Interwencyjne to umowa z pracodawca i urzedem ty dostajesz zwykla umowe i wszystko jest ok a zarobek moze byc wyzszy od najnizszej karajowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiansummer
ja pracowałam jako interwencyjny- różnica jest tylko taka, że dla pracodawcy jesteś tanim pracownikiem, bo ponosi on tylko część kosztów. Nie musi się to wiązać z niską pensją. Jedynym problemem może być to, że po okresie pracy na jaki podpisujesz umowę, pracodawca może kręcić nosem, żeby Cię zatrudnić na "zwyczajnych" warunkach, bo wtedy więcej będziesz go kosztować. Ale ta umowa to też okazja, żeby pokazać swoje możliwości i zaistnieć jako wartościowy pracownik, wtedy są większe szanse na przedłużenie umowy już na zwykłych warunkach (a nie na interw.). Mi się udało:) życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×