Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezdecydowanaaaaa

Podoba sie wam ten kwietnik?

Polecane posty

Gość przejrzałam was a co
ten drugi bardziej delikatny, finezyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowanaaaaa
A może taki? http://www.polishstyle.pl/index.php?kid=7,125&pid=872 Bedzie stał w rogu niedaleko okna. Nie są żółte tylko patynowane na stare złoto, pasuje mi taki kolor do wystroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejrzałam was a co
który wyswietla mi sie duzo rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejrzałam was a co
a bo xle wkleiłas linka, trzeba spacje usunąć ten ostatni tez ładny ale chyba wyższy co?? mniej miejsca zajmie ale roślina bedzie wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowanaaaaa
No zle sie wkleił link. Ten kwadratowy, z pierwszego linka i ten ostatni jest mniej wiecej takiej samej wysokości - ok 80 cm. Ten drugi 60 cm, dużo tanszy też. No właśnie ja szukam takiego, jakiego chyba nie robią:(. Żeby własnie jak najmniej miejsca zajmował i był stosunkowo skromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejrzałam was a co
to ten ostatni - wedlug mnie jest skromny i widac nie zajmuje duzo miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejrzałam was a co
i taki elegancki - ładny, podoba mi sie, ja nie mam kwietnika, mam benjaminki z jednego listka mi wyrosło wielkie drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowanaaaaa
Wiesz co? Chyba ten ostatni też mi sie najbardziej podoba:) Zwłaszcza, że teraz tak myśle, że mam dużo elementów okrągłych w salonie - owalny stół, mały okrągły stolik kawowy, to kwadratowy kwietnik (ten pierwszy) zaburzałby symetrię, zwłaszcza, że bedzie stał niedaleko stołu. Oj, chyba zaraz złoże zamówienie na ten ostatni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejrzałam was a co
własnie trzeba takie rzeczy kupować zeby się z resztą nie gryzło - ale czasem korci by cos innego kupić zwłaszcza jak cos sie bardzo spodoba hehe ja ide spac buziaksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowanaaaaa
No mój Benjaminek ma 2.5 metra:). Co prawda nie ja go wyhodowałam, tylko dostałam od teścia, ale pieknie sie zaklimatyzował. Ja ogólnie kocham kwiaty, teraz zachorowałam na storczyka, musze go mieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowanaaaaa
Dziekuje za pomoc 👄 i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejrzałam was a co
Benjaminki to takie bestie że wszedzie rosną, jak straca liście to potem nadrabiają ja mam storczyka juz dwa razy kwitł teraz znów czekam na kwiatostan ciesze sie, ze mogłam pomóc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnowlosa
Ja też widziałem bardzo ładne kwietniki na jednej ze stron - kwietniki ogrodowe. Zachęcam do obejrzenia, może komuś z Was wpadnie coś w oko. Ja już swój zamówiłem... ten 3 z kolei na tej stronie... http://www.gama-vista.pl/Donice_kwietniki.html Co o nim myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×