Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stereo love

tak bardzo Cię Kocham

Polecane posty

Gość Niebieskie okiennice
:) witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieskie okiennice
no przecież Cię znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia - dzięki za pocíeszenie :) jesteś miła i dobra :) ale ja już zaczynam tracíć nadzieję :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stereo nie poddawaj sie,bo jesli wiara czyni cuda,trzeba wierzyc,że się uda ;) A mówię to tylko dlatego,ze ja ponad rok walczyłam o swoją miłość... Nieraz ten którego pokochałam ją wysmiał,zdeptał,odrzucił... ALe ja walczyłam,bo wiedziałam ze walcze o swoje zycie,o przyszłosc,nic do mnie nie trafiało,bo w serduszku i w duszy czułam,ze ten człowiek jest dla mnie. Kiedy sie w koncu poddałam to on zaczął walke o mnie hehe.I te moje trudy nie poszły na marne,dlatego jesli cos kochasz,walcz o to. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia - to z Ciebie szczęściara jest, udało Ci się. Zazdroszczę Ci bardzo. W moim przypadku jest tyle przeciwności że nie oczekuję cudu. Ale mnie wystarczy mały kącík w serduszku ukochanej , trochę ciepla, uśmiech.... Niewiele a jednak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stereo,bo ja naprawde wierzyłam,ze walcze o wszystko co kocham :) Mimo,iż u nas tez przeciwności były... Czy taka szczesciara,to niewiem,bo po 7 latach odeszłam... Aktualnie jestem sama z córeczką,miałam podboje miłosne,jest ktos w moim serduszku,ale juz o nikogo nie będę walczyła tak jak o niego... Teraz troszke mi zle,bo ktos kto jest dla mnie wazny,jest zarazem kims z kim wiem,ze nie ma przyszłosci,ale mimo to trudno wywalić go z pamięci :-0 Niemniej jednak co nas nie zabije to nas wzmocni i ja wiem,ze po prostu teraz musi byc tak,by za chwile było pięknie :) Nie smuc się,jesli zasługuje na Twoje uczucia i jest tą,która jednak mimo wszystko jest Ci pisana,to w koncu bedziecie razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałbym dzidzia aby Twoje słowa się sprawdziły :) nie poddałem się, ciągle przekonuję ją że każda miłość ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak trzymaj stereo :) Zobaczysz,będzie dobrze 🌼 "Kiedy coś uparcie gaśnie...zaufaj iskierce nadziei" to było moje motto,gdy ja walczyłam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfi10
dzidzia masz meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że iskierki są :) ale tylko Ona może z nich rozniecić płomień. Gdybym nie był już zakochany to też bym poprosił o maila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe stereo jak sie odkochasz,to przypomnij sobie o mnie ;) :P A tak na poważnie,trzymam kciuki,by sie udało!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×