Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zamyślona_ona

co kupić...

Polecane posty

Gość zamyślona_ona

Co mogę kupić koleżance na 18-stke?? (najlepiej coś praktycznego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś praktyczne na 18tkę powiadasz... Hm... ostatnio jest wielki boom na prostownice, więc może ty dla odmiany kup jej karbownicę? W electro nijaką melissę możesz kupić już za 30zł. Nie wiem ile chcesz na tę 18 wydac, więc podaję najmniejsze zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślona_ona
prostownice i karbownice juz ma ;P :) hmmm mało czasu zostało a ja pomysłu nadal nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
Powiedz jaki masz budżet, ile zamierzasz na to wydać (może się składacie w parę osób?). Ja swoją osiemnastkę obchodziłam 7 lat temu, a kupiłyśmy koleżance wypasiony telefon komórkowy. Wtedy to był hit :) W zasadzie zmieniła go dopiero 2 lata temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TONX ta golarka, to chyba męska jest ... jesteś pewien że siostra jest zadowolona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ósemka8
JA osatnio szukalam czegos na walentynki - ale byc moze Tobie cos fajnego wpadnie w oko www.fotouslugi.pl/gadzety_ze_zdjeciem.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
a ile chcesz przeznaczyć na to pieniędzy? może dobrym pomysłem będzie jakiś elegancki lampion? może coś w tym stylu: http://www.myin.pl/1346/lampion_ritzenhoff_argent_06 ostatnio takie dodatki stały się bardzo modne, także na pewno taki prezent spodoba się Twojej koleżance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek10000
za lampion z wkladem tea light 161 zl? przesada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może taki nietypowy odtwarzacz mp3 http://www.electro.pl/produkt-SAMSUNG_Odtwarzacz_Mp3_Samsung_YP_S2ZB_1GB_Black_2B_szansa_wygrania_400_zl_na_walentynkowa_kolacje_w-134510,38.html? Gdzieś w sieci widziałam kiedyś myszki miki, ale ta kulka też jest świetna. Mała i poręczna, a do tego do powieszenia na szyję, więc na bank się nie zgubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×