Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bogdan 61

przez przypadek wyruchałem ciotkę

Polecane posty

Gość Bogdan 61

Było to ponad 40 lat temu .Byłem na wiejskim weselu na podlasiu ,miałem wtedy jakieś 18 lat. W trakcie zabawy weselnej wypiłem kilka kieliszków ,byłem wesoły. W tamtejszym zwyczaju po oczepinach kończy się wesele .wszyscy miejscowi idą do siebie do domu spać. A przyjezdni kładą się w przygotowanym do tego pokoju (jak śledzie jeden przy drugim). Ja też w koncu do tego pokoju trafiłem ,po ciemku. Położyłem się na podłodze ,na materacu .miejsce było przypadkowe.Po pewnym czasie zorientowałem sie ze lezę koło kobiety. Byłem po kielichu i ona też.Bez słowa złapałem ja delikatnie za tyłek ,ona nic .wtedy stanoł mi wacek Ona kusząco wypieła się .Ja nie wiele myśląc włożyłem wacka w nią od tyłu .I zaczołem nim poruszać .Ona cicho stękała ,jak sie spuściłem ,schowałem wacka i usnołem. Rano pobudka i zdziwienie patrzę ciotka. tylko sie usmiechneła . Troche mi było głupio. Ale temat się rozpłynoł .nigdy nikt sie o tym nie dowiedział. Ja dziś sie z tego śmieję :). Oczywiście rano po obrządku goście sie zeszli do stołu ,i zabawa od nowa. Ciotka zachowywała sie jak by nic się nie stało. :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa a potem się obudziłeś
:O po co wymyśla się takie historyjki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan 61
własnie w tym sęk ze nic tu nie jest zmyślone nikt Ci nie kaze w ta sytuację wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan 61
To jeszcze nie koniec tej historii - kiedy rano obudziłem się, witany miłym i bezzębnym uśmiechem mojej 65-letniej ciotki Eugenii, poczułem nagle dziwny ucisk w okolicach odbytu i spływającą po udzie lepką wilgoć. Przerażony spojrzałem za siebie i ujrzałem wycofującego się w pośpiechu wielkiego obrzezanego kutasa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan 61
ciotka miała wtedy około 40 lat podzywaczu branzlowniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korsioż
niewiem ja tesz chcialem wyruchac ciotkę mojej koleżanki poniewasz miala zajebistom dupe i niewytszymalem nieszcze ale sie nadtym zastanawiam :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×