Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość już nie mam sił

36 tc i okropnie zatkane zatoki!!! Qrwicy dostaję. Pomóżcie

Polecane posty

Gość już nie mam sił

Wiadomo, że w trakcie ciąży żadnych leków przyjmować nie wolno. Stosuję więc na te cholerne zatoki metody domowe, naturalne np. inhalacje. Nic mi nie pomaga :-/ Co jest skuteczne tak, aby można było odetkać i normalnie oddychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tysiecy
idź prędko do lekarza bis ie zajedziesz, ja w 36tc bralam antybiotyk bo mialam zapalenie ucha i gardła, to nic strasznego sa antybiotyki nie grozne dla płodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja miałam to samo ponad rok temu, ale byłam w 30 tygodniu. Inhalacje nic nie dawały, poszłam do lekarza, antybiotyku nie dostałam, ale zaleciła naświetlanie lampą typu solar (mamy w przychodni). Już po pierwszym razie poczułąm ulgę, pomogło chyba po 5 naświetlaniu. Bez tego nie dałabym rady. No i apap możesz w rozsądnych ilościach. Ja brałam, bo dosłownie po ścianach chodziłam, w nocy nie mogłam spać, dusiłam się bleeee. Dostałam jeszcze krople homeo Euphorbium, ale chyba nic nie dały. Ale na tym etapie ciąży może faktycznbie dostaniesz jakiś anty. W każdym razie do lekarza koniecznie.Zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mam sił
I tak jutro zrobię, bo płakać mi się z nerwów chce :-/ Mój inteligentny mąż chodził chory do roboty i przywlókł mi do domu jakiegos wirusa. Mam nadzieję, że lekarz rodzinny będzie wiedział co mi przepisać. Nie chciałybyście widzieć mojego obrzękniętego nosa i okolic wokół nosa od tego smarkania. Szczypie okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmhhggjmjnbmnh
ja niestety dostałam antybiotyk na zatoki - augmentin. Byłam wtedy w 25 yyg. ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też dostałam
augmentin. To był koniec 2 trymestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×