Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce miec porzadek

Jak u Was jest ze SPRZATANIEM ???????????????

Polecane posty

Gość bo ja nie wiem tego_
przewaznie ajaxem ale ostatnio kupiłam zbiedronki ten uniwersalny i nie ma smug zadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja nie wiem tego_
dodam ze panele mam te tansze wiec nie ma roznicy czy drogie czy tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja nie wiem tego_
w jednym pokoiku mam błyszczące w salonie matowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja nie wiem tego_
kiedys jak zabrakło mi płynu to wlałam do naczyn i tez było ok. niewiem jak masz ten plaski to nie powinno byc smug moze zalezy jak zmywasz moze na boki wtedy zostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błyszczące mam u dziecka, w pozostałej części domu matowe. próbowałam już nawet octu z gorącą wodą (ktoś na forum podawał chyba), ale w sumie to pozostaje mi tylko froterowanie. staję na szmacie i jeżdżę na niej, jak na łyżwach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ewa 33 pytanie
Ewo, a jakich chusteczek używasz do wycierania latu w kuchni? Bo ja wymyślam różne patenty usprawniające mycie blatu (mam na tym punkcie fijoła ;) ), ale na chusteczki nie wpadłam. Są jakieś specjalne do blatów kuchennych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mnie najbardziej denerwowały zawsze buty w przedpokoju, które stały sobie w rzędzie. Teraz mamy szafkę na buty i jest dużo lepiej, czyściej. Także polecam jak ktoś nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te chusteczki są z Lidla, mają różne zapachy,z serii W5, kosztują grosze opakowanie niebiesko-żółte, multi-surface-wipes (mam przed nosem, to przepisałam :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja panele myję płynem typu sidolux do paneli. nie używam mopa tylko szmatka w mikrofibry i jazda na kolanach :P żadnych smug nie mam, nie muszę polerować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważna opieka
oj jak miałam panele- to też tylko mycie na kolanach i wycieranie do sucha- inaczej pozostawały ślady kropli. Teraz mam parkiet i wystarczy przelecieć mopem i nie widać żadnych zacieków. aaaa...- też czasem używam chusteczek dla dzieci do wycierania kurzu, blatów- generalnie- zawsze warto mieć pod ręką, są tanie i takie wielofunkcyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ewa 33 pytanie
Ewo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam serca do żadnych ściereczek - najlepsze są kuchenne, papierowe ręczniki w połączeniu z odpowiednimi płynami. żadnych smug, żadnego płukania. wycieram i wyrzucam, dla mnie ideał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terusiaa
Ja nie mam problemu ze sprzataniem podlog w mieszkaniu odkad kupilam robota sprzatajacego roomba 980 niektorzy zlosliwie moga powiedziec ze cena jest za wysoka, ale ja doskonale wiem ze za jakosc sie placi takze polecam sobie taki sprzecik sprawic dzieki niemu sporo czasu mozna zaoszczedzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh sprzątanie to ciężka sprawa, przynajmniej niedawno trochę sobie to ułatwiłam kupując w media expert odkurzacz pionowy Electrolux pure f9. Duża zmiana i mniej roboty ręcznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×