Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Super masaż

Super masaż który pobudzi dziewczynę

Polecane posty

Gość Super masaż

Mam takie pytanie czego jakich olejków użyć żeby podczas masażu rozpalić dziewczynę do czerwoności?:) żeby nabrała ochotę na pieszczoty myszki i mojego ptaszka:) szukam czegoś nie drogiego ale taniego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droooooooooooooooopppppp
bergamota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa suczka
olej rzepakowy polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opisz
A możecie opisać jak to działa na was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa suczka
na mnie działa najbardziej jak smażę na nim frytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak ja rozpalić
To jak ja rozgrzać erotycznie żeby nabrała na mnie ochoty?:) i chciała mnie zjeść?:) zrobić mi dobrze i inne pieszczoty?:) macie jakiś pomysł? Bo mojej kobiety to do moich miejsc intymnych nic nie ciągnie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskę ręką mogę
robić bez oporów, na oral nie mam ochoty, za to on ma i mnie połyka bez konca :P a że to dla mnie bardzo przyjemne więc zgadzam się bez namysłu i ...wiję z rozkoszy, kiedy on miota się między moimi sutkami a szparką, mrrrau :classic_cool: lubię też kiedy jestem juz mocno zwilżona chwyta mnie pewnie za biodra i wchodzi od tyłu moze masaż nie działa tak na twoja dziewczynę, ja lubię lezec wygodnie na łóżku a on smaruje mi ciało balsamem, smarowanie połaczone jest z masazem ale nie rozpala mnie to, najbardziej hyba rozpala mnie kiedy na nim leże z szeroko rozlozonymi nogami a on pieści moją pupę, ocieram sie o niego całym ciałem i głęboko, namiętnie się z nim całuję, po niedługim czasie mam kisiel w majtkach, mam kisiel nawet jak o tym myślę, mrrau :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Automechanik
A ja myślę że najlepszym olejem do masażu kobiety byłby zużyty olej silnikowy.Najpierw trzeba dziewczynę mocno wysmarować a potem do wanny i długo myć ponieważ olej ten nie schodzi tak łatwo. Myślę że ciepła woda, pocieranie skóry oraz czas zrobi swoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie jeszcze metody
Jakie jeszcze macie metody?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Villy
Nie ma jednej metody ani reguły.Każda kobieta jest inna,ma inny temperament,inne potrzeby,wychowanie itd.Jednej wystarczy spojrzenie,druga sama się będzie domagać,z trzecią trzeba powoli do wszystkiego dochodzić,z następnymi jeszcze coś innego a niektóre lepiej omijać z daleka szerokim łukiem i zostawić masochistom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×