Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki

lublin, dorywcza praca szukam i nic

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki

tak od 2 tyg. próbuje coś znalezc . Przeglądam , wysyłam CV dzwonie i nic. Jestem na 3 roku , ale tryb stacjonarny co odstrasza. Gdzie szukac jak> bo moze zle się do tego zabieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lockerz mycha9393o2.pl
Witam was. Na tej stronce możemy wygrać znakomite nagrody typu Xbox, PS3, PSP, PSP Go i różne inne rzeczy. Wystarczy tylko mieć zaproszenie na tą stronę i można się rejestrować. Punkty a tak zwane PLZ-ty można zdobywać bardzo szybko a tutaj podaje przykłady: - Za rejestracje dostajemy 2 PLZ - Po rejestracji ukarze nam się gierka taki tetris który trwa 10 sek w tym czasie musimy uzbierać jak najwięcej PLZtów (od 1 PLZ do 50 max - mi udało się zebrać 43 PLZ) Ta gra jest raz na wieczność. - Za zalogowanie się na stronie dostajemy 2 PLZty (raz na dzień) - Za odpowiedź w dziale Dailies dostajemy 2 PLZty (tylko odpowiedź dnia) Ale jeżeli zdobędziemy 20 przyjaciół punkty będą podwojone np. - Za zalogowanie się dostaniemy 4 PLZ - Za odpowiedź dostaniemy 4 PLZ + koszulka Lockerz gratis! Ja w tej chwili mam 84 PLZ a gram około 1,5 tygodnia Pewnie nurtuje was pytanie czy ta strona to jakieś oszustwo, ależ nie. Lockerz jest prawdziwą firmą. Jest finansowany przez Liberty Media, jedną z największych firm medialnych w USA. Niektóre nagrody które możemy wygrać po uzbieraniu punktów. - PS3 - 675 PLZ - Nintendo Wii - 250 PLZ - PSP 3000 - 200 PLZ - PSP Go - 675 PLZ - Różne gry (większość na konsole) - 100 PLZ - Telewizor Full HD 42\' - 2000 PLZ - Pendrive 2 GB - 40 PLZ i wiele wiele więcej nagród CHcecie zaproszenie?? Piszcie na mejla: mycha9393@o2.pl ;) POwOdzenia w zdobywaniu nagrod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pp123
Witaj. Ostatnio na którymś topiku wypowiadała się dziewczyna która pracuje w H&M i jednocześnie studiuje dziennie. Pisała, że zarobki spoko i bez problemu godzi pracę z nauką.Może tam zapytaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×