Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koda

czopki glicerynowe

Polecane posty

Po jakim czasie od zaaplikowania widać rezultaty? Ile się czeka na kupę? I czy taki czopek może nie zadziałać? Użyłam pół czopka, tak jak zaleciła pani doktor godzinę temu i nic....:( Proszę o Wasze uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnia kupa była dwa dni temu. Wiem, że dziecko może nie robić kupy nawet do 5 dni, ale w przypadku mojego syna nie mogę czekać. Bardzo płacze, pręży się i męczą go bąki. Karmiony jest mlekiem z piersi+ dwie porcje bebilonu na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podawałam już infacol, bobotic, esputicon i nic nie działało. Teraz podaję espumisan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokarmiam bebilonem ha w ilości 2 x 120 na dobe, to chyba nie jest za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 142739
pewnie byłaś z małym na szczepieniu..? to powikłanie poszczepienne :( zapraszam na forum www.szczepienia.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjada ok 120 130 ml mleka z piersi, plus to modyfikowane. Łącznie je 7, 6 razy na dobę. Do tej pory było wszystko ok. Zjada tyle od 5 tygodni. Ładnie przybiera na wadze i do tej pory robił kupy bez problemu. Nie wiem co zrobić. Połowa czopka nie zadziałała. Kiedy mam mu podać drugą połówkę? Teraz zasnął i nie mam sumienia go budzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak śpi to go nie rusz ale wydaje mi się że je za dużo, porozmawiaj dokładnie o karmieniu z pediatrą, ja za takie ilości opierdziel dostałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza pani doktor i położna uważa, że jest ok. z tymi ilościami. Zwariować można. No nic...teraz priorytet...kupa mojego dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy lekarz co innego mówi :) ja na pewno przekarmiałam bo mój młody non stop się prężył i dziwne dźwięki wydawał. A jak miał 2 miesiące i leżał w szpitalu to wtedy właśnie lekarka powiedziała że 7 x 90 ml i po takich ilościach przestał mieć problemy z brzuszkiem :) ale to oczywiście indywidualna sprawa :) jak sie obudzi to czop i będzie dobrze, chyba że już zrobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huraaa!!! Udało się!!!:) Właśnie miałam mu podać drugą połówkę. Zdjęłam pampersa...i się zaczęło:) Tego było ze dwa kilo. Teraz znowu zasnął z ulgą na buzi. A o ilości w butelce pomyślę.. Może rzeczywiście za dużo mu daję? Spróbuję mniejsze ilości podawać i zobaczymy jaka będzie reakcja. Dziękuję za towarzystwo i informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno.... Z jaką wagą się urodziło Twoje dziecko? I ile ważyło w 2 miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×