Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydula Lisa

Verliebt in Berlin- Brzydula niemiecka

Polecane posty

Gość brzydula Lisa

ktoś ogląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja oglądałam przed dość
długi czas,ale potem mi sie znudziła.Ale teraz chyba wrócę,bo obejrzałam parę dni temu i chyba będzie ciekawiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatatata
ogladalam wszystkie odcinki.Duzo lepsze od polskich.Pozniej byl serial o jej bracie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydula Lisa
też uważam że jest o wiele ciekawsze od polskiej wersji bo są tam całkiem inne wątki więc nie tak łątwo przewidzieć jak one się skończą... Nie wiecie czy gdzieś moża oglądnąć online bo nie zawsze dziecko mi pozwala na dokadnie śledzenie A Lisa ma brata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatatata
Ma.Juz nie pamietam dokladnie jak to bedzie bo ogladalam dawno.jak sobie przypominam to chyba nieslubny syn jej ojca.Ogladaj,pozniej sie wszystko wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walleryja
ma, ale to wychodzi gdzieś tak wtedy, jak juz watek lisy się kończy i to jest faktycznie syn jej ojca, o którym on nic nie wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydula Lisa
już nie moge sie doczekac ja się przemieni :) widzialam jej fotki po przemianie i dość fajnie bedzie wygladać bo musze przyznac ze po charakteryzacji jest jedną z najbrzydszych "Brzydul" jakie widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po przemianie będzie
bardzo ładna,ale nie wiem jak oni to zrobią,przecież ona jest taka gruba teraz....pewnie będzie sie odchudzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydula Lisa
podejrzewam że oni ja jakoś pogrubiają bo niemożliwe żeby w ciagu chwili zrobiła się taka laska... może ubierają jej pod ciuchy takie sztuczne fałdi tłuszczu jak np. sztuczny brzuch w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walleryja
Jak się dobrze przyjrzeć, to czasem widać, że ubranie się dziwnie na niej układa. To jest na bank "wypychacz", bo kobitka i ręce ma szczupłe, i twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie mogę obejrzeć ostatni odcinek bo przegapiłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×