Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natalkaaaaaaaaaaaa

zniszczone włosy.

Polecane posty

otóż tak. dziś fryzjerka czesała mnie na próbę, bo niedługo wychodzę na ważną imprezę. stwierdziła, że mam okropnie zniszczone włosy. szorstkie i w ogóle. no i się totalnie wkurzyłam. wiecie co, laski ? odstawcie wszystkie odżywki i inne cud miód preparaty. waszym włosom szkodzi najbardziej właśnie CHEMIA. zapamiętajcie to. natura to piękno i przede wszystkim zdrowie. przykład ? ano ja. używałam mega drogich kosmetyków do włosów. super odżywki, jedwab nie jedwab, inne takie. nigdy nie miałam w rękach prostownicy. włosy suszyłam może ze trzy razy, tylko wtedy gdy było to naprawdę konieczne. włosy farbowałam ostatni raz jakieś 4 lata temu i to szamponetką. zawsze obchodziłam się z nimi mega delikatnie. nigdy przenigdy nie szarpałam podczas mycia, czy coś. nigdy gorącej wody. nigdy za mocno spięte. a tu co ? mam szorstkie i zniszczone włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJolka2010
Najlepsze szampony i odżywki oparte na naturalnych ekstraktach. Mi np. pomogły szampony i odżywki do włosów z serii Eva Natura Potrójna Siła Ziół. Rewelacyjne działanie i bardzo atrakcyjna cena. Polecem spróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
" włosy suszyłam może ze trzy razy, tylko wtedy gdy było to naprawdę konieczne" No i tutaj masz odpowiedź... Jak masz dość długie włosy i ich nie suszysz i ocierają sie o plecy jak są wilgotne albo skręcasz je w niby koczek i przypinasz, albo co gorsza idziesz spac z wilgotnymi to własnie to zniszczyło ci włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdź TSH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, a co ja mam powiedzieć.? rok temu pofarbowałam wlosy na kolor fioletowo czerwony. z lekkimi odcieniami fioletu dokładnioej. wspaniały efekt do moich jasnych oczu,ale do czasu do kiedy koler zaczal sie zmywac. ; o masakra. wiec zaczełam walczyc, by wrocic do blondu kladac po 3 farby tygodniowo. przeszłam przez wszystkie odcienie rozu i pomaranczu. ciesze sie ,ze mam je jeszcze na głowie. uzywam ŻÓŁTKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×