Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kitiketorzechowy

ile śpią wasze 10 miesięczne dzieci?

Polecane posty

Gość Mamaali

Po jaką ch... wy karmicie w nocy 10/11 msc dzieci!? Takie dziecko ma dostać kolację ok 19/20 I spać i śniadanie dopiero 7/8rano!! Moja tak je już z 4 miesiące A ma prawie skonczone10. Tak, w nocy nie je w ogóle, jak zapłacze to smoczek. To nie jest noworodek żeby jaw nocy karmić, no dajcie spokój... A śpi różnie czasem padnie o 20 i śpi do 7, czasem padnie 21/21.30 I śpi do 8 A w dzień śpi zazwyczaj 1h maksymalnie 2 h 😕 malutko niestety... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaabbb
6 minut temu, Gość Mamaali napisał:

Po jaką ch... wy karmicie w nocy 10/11 msc dzieci!? Takie dziecko ma dostać kolację ok 19/20 I spać i śniadanie dopiero 7/8rano!! Moja tak je już z 4 miesiące A ma prawie skonczone10. Tak, w nocy nie je w ogóle, jak zapłacze to smoczek. To nie jest noworodek żeby jaw nocy karmić, no dajcie spokój... A śpi różnie czasem padnie o 20 i śpi do 7, czasem padnie 21/21.30 I śpi do 8 A w dzień śpi zazwyczaj 1h maksymalnie 2 h 😕 malutko niestety... 

To w sumie prawda, 10 miesięczne dzieciaczki już są fizjologicznie gotowe, by przesypiać noce bez karmienia, pewnie chodzi o to, że jak się wybudzają to ponownie zaśnięcie kojarzy im się tylko i wyłącznie z mlekiem no i nawet mimo że nie da głodne, to muszą pociumkać, by znów zasnąć. 

Moja 10 miesieczniaczka śpi w nocy 11 h, od ok. 18:00 do 5:00, niestety jest rannym ptaszkiem... Dlatego tak wcześnie ją kładę, bo jak kładłam później to i tak pobudka o 5:00 lub trochę po... 

Ma dwie drzemki, dość różnie, łącznie wychodzi między 1,5 a 2,5 h. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×