Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lindzik

Jakie baterie?

Polecane posty

Zastanawiam się nad bateriami do aparatów słuchowych. Słyszałam, że bardzo dobre są PowerOne i Geers, ale podobno są nieco drogawe. Ostatnio ktoś mi powiedział, że Siemens ma takiej samej jakości baterie, a podobno są dużo tańsze i faktycznie tak jest, znalazłam takie na hurt.com.pl w bardzo atrakcyjnej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Możesz sobie sprawić baterie Siemens, bo z tego co słyszałem, to nie ma różnicy, pomiędzy Siemens, a PowerOne. Przynajmniej tak twierdziła pielęgniarka, z którą rozmawiałem w przychodni. I faktycznie, miała rację. Także chyba warto kupić już tego siemensa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie najlepsze, bo najtrwalsze baterie są firmy siemens. Skoro i tak często trzeba je wymieniać to chyba lepiej trochę ten proceder wydłużyć:) A na hurt.com.pl faktycznie mają w tym momencie najkorzystniejsze ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrymi bateriami do aparatów słuchowych są również Rayovac Extra. Z tego co rozmawiałam ze znajomym, który bardzo orientuje się w tej kwestii mówił, że są to jedne z najlepszych (jeśli nie najlepsze) baterie do aparatów słuchowych, są najbardziej pojemne, a co za tym idzie działają najdłużej. Sklep hurt.com.pl jest ich bezpośrednim importerem. Dobrymi bateriami są również duracell i siemens, o których piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burszik
Kurde to jest beznadziejne, że osoby niedosłyszące nie dość, że mają duży problem ze słuchem muszą wydawać strasznie dużo pieniędzy na takie baterie. Fakt, że w takim sklepach jak hurt.com.pl można kupić to taniej ale i tak wydają kupe kasy. Chociaż niskie ceny i możliwość odliczenia tego od podatku rekompensują to chociaż w minimalnym stopniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×