Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wściekła pomywaczka domowa

Dlaczego ten cholerny zlew zawsze jest pełen naczyń???????

Polecane posty

Gość wściekła pomywaczka domowa

normalnie myję naczynia, ledwo umyję, a tu juz nowe kubki z pokojów zgarniam, jakiś talerzyk, porzucona łyżeczka, a to z garnka zupa do zlania do mniejszego... i proszę znowu zlew pełny!!! uch!!! nienawidze tego!! chce mieć choć przez godzine pusty i czysty zlew!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooofffffff
ja też nie cierpie tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kghk
kup se zmywarke, mala rzecz a cieszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup zmywarkę to raz
a dwa gotuj tyle zupy, żeby nie zostawało, mnie by szlag trafił jakbym po jednej zupie myła dwa garnki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też polecę zmywarkę
Wspaniała pomoc kuchenna..........obecnie jestem zmuszona przeprowadzić się na zdecydowanie mniejsze mieszkanie (podejmuję się budowy domu) i wywalę szawkę lub dwie z kuchni ale zmywaki nie oddam! Problem wiecznie ozmoczonych rąk od zmywania rozwiązany, raz a dobrze! A ja mam czas by w czasie gdy "się zmywa" zrobić coś innego:) Warto zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmywarka zmywarka zmywarka
załatwi sprawę:) nie ma nic przyjemniejszego jak po spacerze po domu w celu zebrania naczyń, przychodzimy do kuchni, wstawiamy do zmywarki i zlew dalej pusty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te kubki u talerzyki same sie po domu nie roznoszą trzeba nauczyć domowników, że w tym domu nie ma służacej i trzeba po sobie sprzątać a nie latać i za wszystkimi nosić ich brudy to raz no i fakt, jak sie wrzuca do zywarki, zamiast do zlewu, to nic nie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×