Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karteczka****8

jak szukac pracy?

Polecane posty

Gość karteczka****8

Skonczyłam studia wyższe, odbyłam staz i obecnie szukam pracy:( widze ze wysylanie maili w odpowiedzi na ogloszenia internetowe ma marny skutek:/ nie wiem co robic... Jest sens zanosic do sklepow CV nawet jak nie ma ogloszenia? Jezeli chodzi o urzedy to gdzie je zanosic te CV skoro nie ma ogloszeń o naborze? No i do biur tez mam chodzic w ciemno sie pytac?????????? ktos ma jakies rady to prosze podzielcie sie:) bo znajomi mowia zeby w ciemno skladac ale nie wiem czy jest sens....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egonik
szukaj dalej i nie poddawaj się !!!! ja szukalam i znalazłam po ponad 1,5 roku i przejściach z pracodawcami jakich nikomu nie rzycze, nie warto im ufac chocby niewiem jak w dupe wchodzili. Teraz mam nareszcie prace wymarzoną w ogromnej spółce zatrudniającą ok tysiąc osob jestem asystenta jednego z dyrektorów, super kadra dobry zarobek. Też miałam chwile zwątpienia załamnia ale zacytuje kogos mądrego : musisz trafic na swojego, mam na mysli pracodawce ktory zobaczy to cos w tobie i da ci szanse wykazania sie , wysyłaj odwagi nie kazdy szuka perfekcjonisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego składanie w ciemno ma nie miec sensu ? wolisz siedziec i nic nie robic? :-) próbuj ja tak własnie dostałem prace, wysłalem tam gdzie wcale n ie szukali i się nie ogłaszali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życieżycie
a wysylac lepiej? czy chodzic i sie pytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karteczka****8
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lockerz mycha9393o2.pl
Witam was. Na tej stronce możemy wygrać znakomite nagrody typu Xbox, PS3, PSP, PSP Go i różne inne rzeczy. Wystarczy tylko mieć zaproszenie na tą stronę i można się rejestrować. Punkty a tak zwane PLZ-ty można zdobywać bardzo szybko a tutaj podaje przykłady: - Za rejestracje dostajemy 2 PLZ - Po rejestracji ukarze nam się gierka taki tetris który trwa 10 sek w tym czasie musimy uzbierać jak najwięcej PLZtów (od 1 PLZ do 50 max - mi udało się zebrać 43 PLZ) Ta gra jest raz na wieczność. - Za zalogowanie się na stronie dostajemy 2 PLZty (raz na dzień) - Za odpowiedź w dziale Dailies dostajemy 2 PLZty (tylko odpowiedź dnia) Ale jeżeli zdobędziemy 20 przyjaciół punkty będą podwojone np. - Za zalogowanie się dostaniemy 4 PLZ - Za odpowiedź dostaniemy 4 PLZ + koszulka Lockerz gratis! Ja w tej chwili mam 84 PLZ a gram około 1,5 tygodnia Pewnie nurtuje was pytanie czy ta strona to jakieś oszustwo, ależ nie. Lockerz jest prawdziwą firmą. Jest finansowany przez Liberty Media, jedną z największych firm medialnych w USA. Niektóre nagrody które możemy wygrać po uzbieraniu punktów. - PS3 - 675 PLZ - Nintendo Wii - 250 PLZ - PSP 3000 - 200 PLZ - PSP Go - 675 PLZ - Różne gry (większość na konsole) - 100 PLZ - Telewizor Full HD 42\' - 2000 PLZ - Pendrive 2 GB - 40 PLZ i wiele wiele więcej nagród CHcecie zaproszenie?? Piszcie na mejla: mycha9393@o2.pl ;) POwOdzenia w zdobywaniu nagrod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debilnetoooooooooooo
podnosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upukurcze pechowiec chyba
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze, że liczy się doświadczenie i dobre CV. Powiem szczerze, ja mam fajne CV, dzięki temu kreatorowi, https://szybkiecv.pl/ i idę w tym miesiącu na rozmowę kwalifikacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×