Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tamara 111

Praca w księgowości w szpitalu.

Polecane posty

Mam pytanie do osób pracujących w księgowości w szpitalu, jak sie Wam podoba tam praca? Duzo jest tej papierkowej pracy? Moje pytanie wynika z tego, ze niebawem wlasnie zaczne w tej instytucji prace i nie bardzo wiem co mnie tam czeka. Poprosze o opinie osob tam pracujących. Pewnie na poczatek dadza mi jakies mniej odpowiedzialne stanowisko, ale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tracy daisy
Wiesz, nie liczyłabym na ulgowe traktowanie i nie chcę Cię straszyć, ale praca w budżetówce wbrew poglądom co niektórych to istny koszmar. Też pracuję na zastępstwo i powiem krótko - już chciałabym pracować w jakiejś firmie. Nabawiłam się nerwicy, bezsennych nocy i twierdzę, ze to głównie praca dla osób samotnych. Dodam, ze w wielu miejscach to wciąż jak za króla ćwieczka - księgowość papierowa w tzw. amerykankach. Może u Ciebie nie będzie aż tak źle, wsystko zależy od organizacji pracy i głównej ksiegowej. życzę wszystkiego dobrego, oby ta praca nie wypaliła Cię tak jak mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. I jak się pracuje w księgowości w szpitalu?Minęło trochę lat od ostatniego wpisu na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×