Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alballle

za duży

Polecane posty

Gość alballle

Hej .. mój facet ma ogromnego penisa ... normalnie ledwo mieści mi sie do ręki .. a co dopiero mówić o cipce .. Ja jestem w dodatku drobna i szczupła, mam 159 wzrostu i ważę 54 kg ... Gdy robimy to , strasznie mnie boli w środku, jak zwiększymy tempo to mam wrażenie jakby mnie rozrywało od środka .. Co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszyć się... Ja bym wiele dała za taki uczucie wypełnienia bo to strasznie podniecające. Wszystko powolutku i sie przyzyczaisz. Potem będziesz chciała tylko takie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drake
skad ja to znam wiesz jedyne co mogę poradzić to długa gra wstepna albo jakieś lepsze nawilżenie ja zawsze się staram żeby dziewczyny nie bolało jak coś jest nie tak to powiedz mu musi o tym wiedzieć żeby był delikatniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdf1122k
1) Powiedz mu, żeby był troszkę delikatniejszy- seks to nie są zapasy albo przeciąganie ciężarów. 2) Nawliżenie 3) Troszkę techniki... Kieruj nim, zdominuj go. Sama gra wstępna może rozluźnić i przygotować, ale tylko do pewnego stopnia. Może po prostu musicie się zgrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka1991
zgadzam sie z poprzednimi wypowiedziami :) odpowiednie przygotowanie żele oliwki te rzeczy :) i przejmij nad nim kontrole , powiedz ze odczuwasz dyskomfort i chcesz ty przejąć kontrole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×