Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asdf1122k

Zbyt długi stosunek.

Polecane posty

No, mam nadzieję, że troszkę się uwiarygodniłem. Tu nie chodzi o chwalenie się, tylko o znalezienie jakiegoś konstruktywnego rozwiązania problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Villy
Tu nie ma jednej złotej metody.Na każdego co innego.W Twoim przypadku rutyna polega na zbyt długim przedłużaniu stosunku.Niech Twoja kobieta pomyśli czasem o Tobie i poeksperymentuje po Twoim ciele i potrzebach.Nie bij rekordów jej orgazmów tylko zrób jak trzeba i skończ.Odpoczniesz to dalej możesz jechać i już bez obciążeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśli o mnie- gdyby nie myślała, to w ogóle bym nie dochodził, i przede wszystkim- gdyby nie myślała- to nie była by ze mną. Ostatecznie- pójdę do tego lekarza i z nim pogadam. Chociaż jestem bardziej niż pewien, że powie mi, żebym zmienił czasowo tryb życia, odpoczął i zajął się wypoczynkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze zrobiłeś ze chcesz iść do lekarza Psychika tez jest przyczyną szybkiego kończenia nie ukrywam. Ale trzeba walczyć różnymi czynikami np podniecenia bo to on doprowadza szybkiego finiszu. Ja stosuje lekkie tabletki sublemet diety który naprawde działa nie ma co się faszerować silnymi lekami bo leki to musi przepisać lekarz a nie leczyc sie na swojią reke. Jak nie pomoże wam climax control to proponujie udac sie do lekarza. www.climax-suplement.pl mi pomaga i wielu ludziom też poczytajcie sobie onim bo naprawde ma dobry skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegość
Znowu ogrzewany kotlet sprzed 5 lat. No ale cóż, jeśli to ma komuś pomóc to jest sposób do wycwiczenia: trzeba zacisnąć podczas stosunku mięśnie o***tu jak się da najsilniej i wytrzymać taki silny zacisk jak najdłużej. Działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegość
I dodam jeszcze ze o dziwo to działa u mężczyzn i kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz całego fiuta w jej d***e to czujesz fajny jej orgazm kiedy zaciska zwieracze rytmicznie i wtedy się spuszczasz poziom ekspert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruk 3555
Zbyt długi stosunek tez jest nie dobry bo kobiety nie lubią aż tak długo się kochać chyba te co sa uzależnione też miałem problem że raz było za długo raz za krótko. Zacząłem stosować różne jakie suplementy diety i nic beż zmian i trawiłem na climax control przypadkowo na niego z forum i go stosuje regularnie i naprawdę jest ok unormowało sie wszystko bardzo dobrze teraz jest sam raz czyli ja dochodzę i moja partnerka kupuje z tej strony co polecaliście www.climax-suplement.pl jest najtaniej i pewne źródło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za bzdury , długość stosunku u faceta jest wprost proporcjonalna do uświadomionych odczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 orgazmów pochwowych? To dziewczyna nie ma już skóry na wargach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×