Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalalalala tralala

w jakiej pozycji pieścić partnera?

Polecane posty

Gość lalalalala tralala

Mam pewien problem... Wstydzę się obciągnąć swojemu facetowi, bo nie chcę głupio wyglądać, chodzi mi o wzgląd wizualny. Klęczenie przed chłopakiem wydaje mi się strasznie poniżające, a inne pozycje- dziwnie nienaturalne... Jak by to wyglądało, gdyby on leżał, a ja bym się pochylała? i jeszcze jedno pytanie, czy mam być naga, czy w ubraniu? wiem, że pytania są dziwne, ale ja naprawdę nie wiem, jak powinnam się zachować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalala tralala
jeżeli nie masz nic do powiedzenia, to nie pisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalala tralala
nie muszę ważyć słów, jestem anonimowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalala tralala
zasadniczo, jakiej jeszcze nie wykonuję. Jeżeli, aż tak bardzo razi Cię słowo "obciągać", to może lepiej zmień kanał... Niech Ci będzie, dla świętego spokoju- rehabilituję się nie "obciągać", tylko "uprawiać miłość francuską", lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelkowyj
wredniak...a od kiedy ty używasz języka z wersalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ciebie nie rażą wyrażenia: obciągać dawać dupy walić konia robić laskę walić się spuszczać ??? Nie? To gratuluję "wysokiej" kultury osobistej. :P P.S. "pieścić oralnie" brzmi ładnie i zwięźle, nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalala tralala
oczywiście, że brzmi ładniej. Wybacz, że moja kultura osobista pozostawia wiele do życzenia... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalala tralala
ok ;-) ładny offtop wkręciłam we własnym temacie. Pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajdu
Mialem juz cos napisac ale daruje sobie.. Zaczyna śmierdziec tu kultura..w dodatku udawaną.. Pozdrawiam i do autorki ciąg a pozycja zadna nie bedzie mu sie nie podobać.chyba ze chcesz to robic w miejscu publicznym ;) http://www.umieramy.pl/?NTYxNg==

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalala tralala
a lepiej robić to w ubraniu, czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miccok
Dla niego zawsze będzie lepiej jak będziesz bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klkpjidohfndlakjz
widocznie się go wstydzisz skoro pytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka1991
ja na twoim miejscu bym sie wyluzowała , zakładam ze sie kochacie ( chodzi mi tu o uczucie ) wiec nie przejmuj sie tym jak wygladasz w tym momencie bo w miłości oralnej chodzi przecież o przyjemność :) skup sie na nim i na jego przyjemności a to w jakiej pozycji bedziesz to robiła nie ma wiekszego znaczenia :) no może poza tym żeby było Ci po prostu wygodnie :) powodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunka1991 ma rację. Jakkolwiek to zrobisz powinien byc zachwycony. Jak klęczenie cię krępuje to zrob tak jak Kant gupy napisała (pozdrawiam ;-) ) Mi osobiście nie robi większej różnicy czy w ubraniu czy nie, ale raczej bez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnie...
tylko, że nie wiem jak to przełamać... nie jestem ładna i zgrabna, jak modelka... Mam sporą nadwagę i nie wiem czy widok nieco "spasionej" kochanki będzie Mu odpowiadał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysti
w karzdej w karzdej jak ino umisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobnie- myślisz że w trakcie on będzie kontemplował twoje niedostatki urody? Porąbało cię? A jeśli już tak się wstydzisz to połóżcie się naprzeciw siebie na boku, z tym że ty niżej... Albo niech on usiądzie na łużku (czy gdzie tam chce) a ty na podłodze między jego kolanami. W takich pozycjach raczej nie będzie miał jak się przyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnie...
Boję się, bo na początku, jak się przed nim rozebrałam i zdjęłam majciochy, to on się porzygał. Potem mówił, że czymś się zatruł, ale ja wiem, że to przez tę moją tłustą dupę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoprocentnigga
zastanawiam się... czytałam dużo na forach, że faceci lubią lody, ale czy na pewno wszyscy? zastanawiam się czy mojemu partnerowi zrobić loda, ale czy na pewno będzie zachwycony? panowie: co czujecie podczas, gdy dziewczyna robi wam loda? gdyby doszło do wytrysku to mam jego nasienie połknąć? dziewczyny: jakie to uczucie, czy dobrze to smakuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×