Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andzia74

BETTERWARE

Polecane posty

Zostań przedstawicielem Betterware, zamawiaj, zarabiaj, bądź zadowolona!!! Moje GG 2653390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz pracy dorywczej lub stałej to zachęcam do nawiązania współpracy z angielską firmą Betterware, oferującą rewelacyjne produkty do domu: drobne produkty AGD, środki czystości i pomysłowe gadżety. Betterware działa na zasadach podobnych do Avon, czy Oriflame, jednak nie ma jeszcze konkurencji. Produkty są w przystępnych cenach i cieszą się dużym zainteresowaniem. Aktualny katalog produktów znajduje się na stronie: www.betterware.shop.pl Korzyści współpracy z Betterware Poland dla Ciebie: - Współpraca z renomowaną firmą - Lukratywny Plan Marketingowy: a) zysk natychmiastowy 30% b) rabaty indywidualne do 15% c) rabaty grupowe do 15% d) premie i nagrody - Ty sam/a decydujesz ile czasu poświęcasz, ile zarabiasz - Jesteś własnym szefem - Nie ma konieczności składania zamówień - Zamówione produkty kurier dostarcza Ci do domu - Za zamówione produkty nie musisz od razu płacić, możesz skorzystać z odnawialnego kredytu od firmy - Gwarancja Jakości – w ciągu 30 dni możesz zwrócić produkt do Betterware Poland, jeśli nie spełni on oczekiwań klienta. - Gwarancja na wady ukryte 1 rok Jeśli jesteś zainteresowana/y współpracą wejdź na stronę http://www.betterware.shop.pl Po zakończeniu rejestracji prześlę katalog, wszelkie potrzebne informację i formularz zgłoszeniowy. W razie pytań napisz do mnie na maila: betterware.marta@wp.pl, numer GG 19664255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Adamczyk
Witam, Poszukuję osób do sprzedaży (lub kupna na własny użytek) ciekawych i niedrogich artykułów powszechnego użytku domowego, przydatnych w każdej kuchni, garderobie, ogrodzie, a nawet domowym biurze. Doskonałe środki czystości szybko znajdują swoje zwolenniczki wśród Klientek, które chętnie je kupują i regularnie zamawiają. Nie potrzebujesz doświadczenia, by dobrze sprzedawać. W firmie obowiązują proste i jasne zasady: - kupujesz po cenie dla przedstawiciela, a sprzedajesz po cenie katalogowej, zarabiasz marżę 30% - nie musisz inwestować gotówki, by zrobić zakupy - możesz skorzystać z kredytu w wysokości od 500 zł brutto i zapłacić w ciągu 14 dni - zamówione produkty kurier dostarczy Ci bezpośrednio do domu w ciągu 3-4 dni - realizujesz atrakcyjny plan marketingowy - przysługują Ci dodatkowe rabaty przy rozbudowie grupy nawet do 15% - masz gwarancję jakości czyli możliwość zwrotu produktu, jeżeli nie spełnia on Twoich oczekiwań (30 dni dla przedstawiciela, 14 dni dla klienta) - możesz uczestniczyć w bezpłatnych konferencjach internetowych i szkoleniach - jako nowy przedstawiciel otrzymujesz prezenty w programie Łatwy Start - masz nielimitowany czas pracy i zarobki Oferujemy: - Pracę w dowolnym miejscu i czasie: nikt Cię nie kontroluje, nie daje obowiązkowego planu do wykonania, nie rozlicza. - Pracujesz swoim własnym rytmem, wtedy gdy Ty masz czas i ochotę. - Działasz na terenie całej Polski. Sponsorujesz wszędzie gdzie masz znajomych. - Możesz składać tyle zamówień w ciągu miesiąca ile chcesz zawsze będziesz kupować taniej, już od pierwszego produktu. Jeśli jesteś zainteresowana / zainteresowany napisz! Dołącz do mojego zespołu, pomogę Ci awansować! Chcesz zamówić katalog lub złożyć zamówienie ? Również proszę o kontakt. Pozdrawiam serdecznie. Tel.665279165 E-mail:betterware_rybnik@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeta to nielegalne
jak juz pisałam: firma dla niewykształconych mam gromadki dzieci, rozprawiajacych w kółko o kupkach, fasolkach, promocjach, okazjach, ostatnim odcinku mody na sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×