Zarchiwizowany
Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jak 1 mleko 350 gram kosztuje 13,50 zł a 2 razy 300 gram 17 zł to które sie bard
Przez
Gość ile kosztje kilo, w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
Polecane posty
-
Popularne
-
- 22 odpowiedzi
- 206 wyświetleń
-
- 370 odpowiedzi
- 2766 wyświetleń
-